Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a családom...

Hogy állítsam le a családom hogy ne szóljanak bele a fogyókúrámba?

Figyelt kérdés

Már gyerekként is kövér voltam, mindig azt hallgattam mennyire szép és csinos vagyok. Ez a kövérség az évek múltával átment túlsúlyba, de még úgy sem tetszettem magamnak. Most 22 éves vagyok, elkezdtem figyelni arra, hogy mit, mennyit és mikor eszek. Nem koplalok, nem hagyok el semmilyen fontos tápanyagot, csupán figyelek az étkezéseimre és elkeztem mozogni. Most vagyok 172cm és 70kg. Le szeretnék menni kb 63-65 kilóra, de elég nehezen megy mert a családom folyton azzal szekál, hogy túl vékony vagyok. Ez már kóros soványság, biztos beteg vagyok (vagy leszek), pszichológushoz is kellen mennem mert nem látom magam a tükörben rendesen.

De, látom magam a tükörben, és azt is látom, hogy a mérleg mit ír. És nem az izom miatt vagyok 70kg azt is elárulom. A környezetemben sokan mondják, hogy jól áll, hogy fogytam. Barátaim szerint sem vagyok sovány. De nem tudom hogy állíthatnám le a családom, hogy fejezzék be ezt. Már rengetegszer szóltam, de ugyanúgy folytatják 5 perc múlva, en meg szinte felrobbanok az idegtől, mert tudom, hogy felelősségteljesen csinálok mindent, egészséges keretek között.


2018. nov. 25. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt látják, hogy napi 6x eszel, bár joóval kisebb adagokat a megszokottnál (ami egyébként sokkal egészségesebb, mint a "lakjá jól fiam, mer csak este eszel legkozelebb"), akkor nem hiszem, hogy beszólnának. Ha koplalsz, akkor viszont ne csodálkozz!
2018. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első, DE, beszólnak, akkor is, ha napi többször eszik sokat, ha szerintük túl vékony...


Részvétem, kérdező, szerintem kicsi az esélye, hogy bármivel leállíthatod őket, bár lehet, hogy majd írnak dolgokat, amivel sokkolni lehet őket... Ami vagy hat egy napig, vagy nem, ugye.

A leírás alapján tudod, mit csinálsz és nagyon helyesen teszed, hogy fogysz, igyekezz figyelmen kívül helyezni a családodat, nehéz, de sajna mit tudnál tenni? Ne legyél sokat velük, ha nem muszáj, ha egyszer nem tudnak normálisan beszélgetni veled.


Nekem is mondják, hogy felesleges fogynom (nálad kövérebb vagyok), ami egyáltalán nem igaz, így nem is érdekel, de nálam ez évi pár alkalom s csak ha szóba kerül a dolog. Én se mondom a rokonnak, hogy fogynia kéne 50 kilót (szeretném, mert az egészsége nekem is fontos, de szekálással semmit nem érek s ő is tudja, hogy nem jó neki ez), ő se szól bele, hogy mit eszem, mikor és fogyni akarok-e. Normális embereknél ez így van.

2018. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!