Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzasgatlotol hiznek?

Fogamzasgatlotol hiznek?

Figyelt kérdés
15eves korom ota szedem, sosem volt problemam vele, volt hogy 30kg t leadtam mellette. Viszont mikor megtudtam hogy terhes vagyok, abbahagytam. Szules utan a 10kg n felul fogytam meg 5kg t,es miutan ujra kezdtem a gyogyszert (jangee), azota feljott majdnem 10kg. 3honapja szedem ujra.
2018. dec. 6. 10:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Parommal is kevesebbet vagyok egyutt. Vsn hogy heti 1x immel ammal, vanhogy 2 hetente. Nincs problemaja a gumival, de teny hogy olcsobb a gyogyszer es kenyelmesebb. Az ovszer el is szakadhat. En dontottem ugy anno hogy ezt valasztom. A nogyogyasz azt mondta hulyeseg hogy emiatt hizzon az ember. De mellekhataskent irja a libido csokkenest, es a hizast.
2018. dec. 6. 20:19
 12/19 anonim ***** válasza:
8-as,mielött le agyatlan feministázol bárkit,kérlek nézz utána rendesen(nem a 444,nök lapja stb oldalakon) hogy miért is nincs férfi fogamzásgátlo.az ország egyik legjobb orvosával rágtam körbe a témát,miközbe a fogamzásgátlo okozta betegségeimet probáltuk helyretenni.de fujd csak a hülyeséget,remélem azért a (leendö?)lányodat nem fogod ezekkel a szarokkal tömni!!
2018. dec. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek az 5-össel, nekem is tönkrevágta a fogamzásgátló a hormonrendszeremet. Bár én csak kicsit híztam mellette, nem is biztos, hogy miatta, de később nagyon megszívtam, amikor babát szerettem volna.

Kérdező, ha ilyen ritkán vagytok együtt, szerintem nem érdemes szedni, de ti tudjátok. De legalább írass fel egy másik fogamzásgátlót, amitől nem hízol tovább.

2018. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez a masik, hogy terhessegem kezdetetol valahogy nem is kivanom a szexet, ami ram nem volt soha jellemzo, furcsa.
2018. dec. 7. 13:12
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is tönkrevágta a szervezetemet a fogamzásgátló.

Csak 3 hónapig szedtem. A fő ok amiért elhagytam az az volt, hogy egyszerűen nem tudtam együtt lenni a barátommal mert iszonyú fájdalmaim voltak amikor együtt voltunk. Elhagytam a fogamzásgátlót kiürült a szervezetemből és végre nincsenek fájdalmaim.

Viszont van más.

Előtte soha nem voltam hajlamos hizásra, bőrproblémákra semmire, most meg küszködök hogy lefogyjam azt a 10 kilót amit ettől a sz.artól szedtem össze és az arcbőröm is pocsék.


Szóval, igen teljes mértékben lehetséges hogy a fogamzásgátlótól hizol, és szerintem jobb ha gyorsan abbahagyod.


Annak a h.ülyének aki nagy szavakkal dobálózik itt üzenem, hogy érdemes utánaolvasni dolgoknak mielőtt komplett idiótát csinálsz magadból az ostoba kommentjeiddel. A férfi fogamzásgátló nem okoz nemzőképtelenséget, egyszerűen csak befolyásolja a libidót amit egyébként a női fogamzásgátló is tud, sok más mellékhatással együtt, de hát kit érdekel, hogy mi történik a nők testével amig a férfiaknak minden kényelmes...

2018. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, a libidócsökkenésről én is tudnék mesélni...
2018. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

"Ez a masik, hogy terhessegem kezdetetol valahogy nem is kivanom a szexet, ami ram nem volt soha jellemzo, furcsa."


Terhes vagy? Remélem nem szeded akkor a fogamzásgátlót.

2018. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem. Csak mikor megtudtam hogy terhes vagyok meg tavaly, akkor abbahagytam, de ugyanezt a gyogyszert kaptam szules utan, mikor mar nem tudtam szoptatni.
2018. dec. 8. 23:48
 19/19 anonim válasza:
Jaa, értem így már, kicsit félreérthető volt, bocsánat. :)
2018. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!