Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem írni diétákat...

Tudnátok nekem írni diétákat és hogy mit egyek reggelire, ebédre és vacsia? És mien gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnek fogyni 15-20 kg t. Kb. mennyi idő alatt lehetséges?
2018. dec. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengetegféle diéta van, a ketogénektől (hisz azok is sokfélék) a vegánokig. Kinek mi alkalmasabb fogyásra...

Mozgásból is sokféle van, ki túrázik vagy biciklizik, ki fut, ki kosarazik, ki gyúr (bár amellé kell azért még valami)...

Szerintem azt eszel pl. vacsorára, amit akarsz, ha elég fegyelmezett vagy és a mennyiség, illetve a napod megfelelő. A saját módszeremet nemajánlom, mert abban inkább csak ebéd van, igen speciális diétával, ami nekem lehet jó, de neked valószínűleg nem és én is csak akkor fogyok vele, ha a kalóriaegyenlegem megfelelő.

Jó kis fehérjeforrások, némi zsír, zöldség jó alap, a maradék kalóriát pedig sok dologra rárakhatod, legtipikusabb az összetett szénhidrát. Számolhatsz makrókat, az hasznos, persze előbb tudnod kell, neked mik a megfelelők, a fentiekből ez nem derül ki.

2018. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt próbáld leadni, amennyi idő alatt felszedted.
2018. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első voltam, nem írtam, hogy mennyi idő. Szép tempósan mehet fél év alatt is, de nem gond, ha lassabb, főleg a végén.

(Az teljesen mindegy, hogy mennyi idő alatt szedted fel, nekem se kellett 15 év 15 kiló fogyáshoz, még jó.)

2018. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első köszönöm a válaszod!!!
2018. dec. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!