Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, milyen módszerrel adta le...

Ki, milyen módszerrel adta le az utolsó pár kg-ot?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy még van rajad felesleg,nem lapos,feszes a hasad és úgy kb 2-5 kg kell még hogy lemenjen, de viszont egy ideje stagnálás van. Ti mit csináltatok? csináltátok úgyanúgy a kalóriadeficitet vagy mit? milyen módszerrel sikerült elérni a kívánt lapos hasat?

2018. dec. 14. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok hogy ezt az utolsó "vésztartalék" zsírraktárt a legnehezebb leadni, és sokan itt adják fel de én nem akarom feladni ha már ideáig eljutottam cask szeretnék több fajta megoldást találni rá mert olyan nem létezik hogy nem akar lemenni, hogy lapos hasam legyen..
2018. dec. 14. 16:15
 2/6 Drazicc ***** válasza:
79%
Nem jött meg a fizetés, úgyhogy egyszerű volt.
2018. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lentebb vittem a szénhidrátot, megemeltem a kardió edzések számát és időtartamát, termogén zsírégetőket használtam. Viszont ha a hétköznapi életben minden téren a maximumot akarom nyújtani akkor ez nem fenttarható hosszú távon.
2018. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tartós deficittel muszáj lemennie az utolsó kilóknak is. Még nem tartok ott, mert nekem a deficit elérése az igazán nehéz, de így mennie kell, ha viszonylag egészséges az ember.

Egy családtagomnak mindegy, első vagy utolsó kilók, kevesebbet eszik és lazán lemennek. Elvileg mindenkinél ez a helyzet, csak kinek könnyebb, kinek nehezebb, egyesek előbb gyengülnek el az éhezéstől, mintsem lefogyjanak, olyankor szerintem életmódváltásra van szükség.

2018. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Nekem is mindig nagy kuzdes tud lenni a fogyokura mert a karcsu, vekony, de izmos testalkat tetszik es igy mindig tovabb megyek miutan mar nincs rajtam felesleg es ugye onnantol a legnehezebb a fogyas. Sokat edzes es ha ugy erzem nem mennek le a kilok nagyon lecsokkentem a kaloriabevitelt. Reggelire alatalaban tojas, salata napkozben, ebedre valami zoldseges, husos nagyon zsirszegeny egeszseges etelt eszem. 6 utan meg egyaltalan nem. Ez nekem mindig segiteni szokott es elerem a celomat, ugy hogy kozben nem lepek at egy hatart amit mar egeszsegtelennek tartanek.
2018. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyteàk mindig beválnak.Napi 2-3 csésze,váltogatom,mikor milyet kivánok:zöld,fehér,rooibos,édesgyökér,menta,kamilla stb.
2018. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!