Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó 5 kilót melyik...

Az utolsó 5 kilót melyik módszerrel tudom a legkönnyebben és leggyorsabban leadni?

Figyelt kérdés

Január óta fogyózom, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 72 kilóról indultam, és jelenleg 60 kiló vagyok (+- 30-50 dkg szokott fel le ugrálni reggeli és esti mérés között).

171 cm vagyok.

Célom mindig is az 55 kg volt, és még soha nem került ilyen elérhető közelségbe mint most. A bajom csak annyi, hogy megakadtam. Nem mozdul a mérleg nyelve hetek óta 60 kiló alá. A "diéta", amit folytatok, igazából egyénileg lett kialakítva, úgy nézett ki eddig, hogy ebédet eszem rendesen, ha épp nem egy diétás étel, akkor csak kis adagot. Reggelire zabpehely joghurttal, este fehérjeturmix, vagy valami fehérje. Olykor volt nasi is délután.

Eddig működött ez a módszer, nem csak 12 kilót fogytam, de centikben is látványosan, de hetek óta nem mozdul a mérleg nyelve és a centik sem mozdulnak.

Azt már olvastam valahol, hogy uccsó 5 kg-t leadni a legnehezebb... szóval gondolom szigorítanom kéne a diétán vagy többet mozogni. Van valami fix kajás, vagy nem fix kajás diéta, ami ismét beindíthatja a fogyást? Vagy valami tippetek? Vagy elég ha a mozgást fokozom?


2012. aug. 24. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Így van, az utolsó kilókat nagyon nehéz leadni, akár hónapokba is beletelik, türelem!

Amit leírtál, az alapvetően jó, de most már grammpontosan kéne összeállítani a diétádat, nem csak "kevesebbet" enni.

Sportolás terén én a súlyzós edzést és az intervallum edzést ajánlom, napi váltásban.

Én így fogytam 30 kg-ot, amit már 2 éve tartok.

2012. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezzel ugyan így vagyok.. 62 kg vagyok most és én 15kg.ot fogytam. Én is 55 körül szeretnék mozogni, de megrekedt a dolog. nem megy tovább. úgy gondoltam h raggelizek majd rendesen. ebéddet is eszek csak mértékkel. a kenyeret mellőzöm és du.5kor eszek valami könnyebb dolgot. ezután ha éhes leszek iszok egy pohár tejet :) próbáld ki te is, ha gondolod :)meg némi sport./ja.172cm vagyok
2012. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!