Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok is összefog érni...

Ha lefogyok is összefog érni a combom?

Figyelt kérdés

Nincs x lábam, de inkább olyan alkatilag.

Nagyon zavaró dolog és hát ilyeneken merengek.



2018. dec. 14. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Sorry, magyar nyelvtan befigyel
2018. dec. 14. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Magán a testartásodon is sok függ.Én például focizok 6éve és ha összerakom a lábam akkor majdnem,hogy O lábam van.

Amúgy szerintem,ha nem csak lefogysz hanem eljársz szedsz fel izmot is lábra akkor nem lesz annyira feltünö és szerintem a futás is segíthet rajta

2018. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fenék és combtorna segít rajta, de nekem pl fogyás után is összeért valamennyire, mert alkatilag is szélesebb a csípőm és vastagabb a combom.
2018. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Ha keskeny a csípőd akkor közelebb vannak egymáshoz a lábaid és nagyobb valószínűséggel ér össze akkor is ha vékony vagy. Én 45 kiló vagyok és keskeny a csípőm, egy kis részen mégis összeér.
2018. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmm... Én 10 éve táncolok (edzéssel együtt) az alkatom mégse változott meg születésem óta.. Hát nem fura?

:D

2018. dec. 14. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet genetika, nem ugyanolyan a csontozatunk...
2018. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetika, én ugyanez vagyok. Keskeny csípő, vaskos comb. Nagyon le kellett fogynom ahhoz, hogy ne dörzsölődjenek, az ún. thigh gap pedig nem is esélyes számomra.
2018. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!