Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha lefogyok is összefog érni a combom?

Nincs x lábam, de inkább olyan alkatilag.

Nagyon zavaró dolog és hát ilyeneken merengek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: comb, fogyás, alkat, test

2018. dec. 14. 20:15  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Sorry, magyar nyelvtan befigyel

# 1/7Időpont 2018. dec. 14. 20:17 Privát üzenet

Magán a testartásodon is sok függ.Én például focizok 6éve és ha összerakom a lábam akkor majdnem,hogy O lábam van.

Amúgy szerintem,ha nem csak lefogysz hanem eljársz szedsz fel izmot is lábra akkor nem lesz annyira feltünö és szerintem a futás is segíthet rajta

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 14. 20:23 Privát üzenet
Fenék és combtorna segít rajta, de nekem pl fogyás után is összeért valamennyire, mert alkatilag is szélesebb a csípőm és vastagabb a combom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 14. 20:30 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Ha keskeny a csípőd akkor közelebb vannak egymáshoz a lábaid és nagyobb valószínűséggel ér össze akkor is ha vékony vagy. Én 45 kiló vagyok és keskeny a csípőm, egy kis részen mégis összeér.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 14. 20:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hmm... Én 10 éve táncolok (edzéssel együtt) az alkatom mégse változott meg születésem óta.. Hát nem fura?

:D

# 5/7Időpont 2018. dec. 14. 22:48 Privát üzenet
Ez lehet genetika, nem ugyanolyan a csontozatunk...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 15. 16:08 Privát üzenet
Genetika, én ugyanez vagyok. Keskeny csípő, vaskos comb. Nagyon le kellett fogynom ahhoz, hogy ne dörzsölődjenek, az ún. thigh gap pedig nem is esélyes számomra.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 29. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a jobb szerintetek? A bakker lefogyok vagy a Bognár Réka -féle lifetilt program?
Akkor tényleg lefogyok ha "zöcségeket" eszek?
A melleim külső oldalán levő "háj" is elfog tűnni, ha lefogyok?
Ha lefogyok akkor a szeméremdombom is kisebb lesz?
A kulsommek gondokbvannak 173cm mafas vagyok es 97kg a nok azt mondhak hogy kover en ugy gondoltam lefogyok 8-10kg szerintetek az keves?
Ha csináltatok tetoválást és ne adj isten lefogyok 10kilót akkor összefog menni a kezemen?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!