Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrával tudok...

Milyen fogyókúrával tudok leadni 5 kilót 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
Am 168 cm vagyok és 63 kg....az sok?
2010. jún. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy sok,pont jó a súlyod,miért akarsz fogyizni?

Ha testömegindexet nézel a neten meglátod,h a magasságodhoz ez a jó.

2010. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a testtömeg index sztem semmit sem ér. 168 centi vagyok ált 54-55 kiló körül mozgok, most vagyok 60, a testömeg index szerint valóban jó, viszont sztem egyénfüggő, nekem pl a combom-hasam nagyobbodott meg, nyilván látszik is h híztam.

De a kérdésre a válasz: ananászt egyél, nekem az mindig bevált, illetve sovány joghurtokat, salátát ilyeneket, a cukrod szinten tartásához pedig szőlőcukor-persze mértékkel. Valamint teát, cukor nélkül. Mate tea éhségelűző, nekem eddig bevált, vagy kamilla-csipkebogyótea, de végülis ez már tökmindegy :)

Holnaptól énis nekiállok h visszanyerjem a "versenysúlyom" :P

2010. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ananászkonzervre gondoltam am :D
2010. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

én 173cm-hez vagyok 58kg és sztm ez sok, mert olyan hülyén oszlik el rajtam..

5kilót bárhogy le lehet adni, de ha gyorsan fogysz, akkor vissza is fog menni(vagy elég valószínű).

lehet, hogy neked nem sok csak sportolnod kéne valamit, hogy kicsit izmosodj és/vagy formáld a tested.:)

2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, edzés terén én a futásra esküszöm, 3-4 alkalommal futottam kb 30 percet, látszott h véknyabb lett a lábam ... :) viszont se a hasprés, se a felülés nem eredményes nekem sose, pedig szabályosan csinálok, elegendőt, de nem leszek véknyabb, se szebb a hasam ..

am megértelek, rajtam is hülyén oszlik a súly, állítólag 54 kilósan olyan vagyok mint egy csontkollekció, de hha pár kiló fel is megy, aránytalan vagyok, no meg véknyabban érzem jól magam :S főleg h 1 hónap múlva lagzi az uncsimnak, hát nem szeretnék L-es ruhát felvenni :D

régebben azt csináltam h 3 napig max 600 kcalt vittem be, leis ment a súly, és nem állt be a jojo effektus, tudtam tartani a súlyom, igaz ehezis óriási akaraterő kell, ami pár hónapig nemis volt, ezért csúszott fel ez a +5 kiló ...

2010. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom ananásszal meg futással:D
2010. júl. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!