Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrával tudnám...

Milyen fogyókúrával tudnám leadni, amit most felszedtem?

Figyelt kérdés
Szombat óta csak eszek..Csokitól kezdve a sütiig, mindenféle hízlaló étellel teleettem magam.Tegnap azért nem ettem olyan sokat, mint szombaton, 1200 kcalt ettem, de tegnap is ettem csokit.Ma délelőtt is rengeteg csokit ettem, de nemcsak azt, hanem sütit is ettem.A hétvégén híztam több, mint 2 kilót.Hétvégére újra 2 kilóval könnyebb szeretnék lenni.Milyen fogyókúrát ajánlatok?
2011. ápr. 25. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
háromórás diéta nmézz utána
2011. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha zabálsz, akkor ez van. Nem kell minden sz@rt összeenni! A fogyókúrák sz@rt sem érnek, egy életen át fogsz jojózni a súlyoddal. Akaraterő kéne, hogy megtanulj normálisan táplálkozni, aztán be is tartsd... ennyi.
2011. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elmész kakilni


az 1200 kcal meg nagyon kevés kaja egy tininek vagy egy felnőtt nőnek

2011. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát amikor fogyókúráztam 1000 kcalt vagy annál kevesebbet ettem, de most hétvégén rengeteget.Amit lefogytam 1 hónap alatt, most 3 nap alatt visszaszedtem..Ügyes vagyok..:(
2011. ápr. 25. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
1000 kcal vagy kevesebb az koplalás
2011. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha koplalásra zabáláskor mindent viszaaszedsz pikk-pakk. Jojó-effektus a neve. Egybként mozogj. Sokkal fájdalmasabb, mint a kajamegvonás, de az a pozitív hatása is megvan, amellett, hogy valóban fogyaszt, hogy ha kínszenvedve megcsinálsz pl. egy Tatarek Rezső vagy Rubint Réka 10perces tornát (keress rá, a holnapjukon is fenn van sztem), nem lesz már szíved zabálni utána, hogy az elért eredményt tönkretedd.
2011. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden nap mozgok.Heti 4x konditerembe megyek, itthon pedig kardiózok 50-60 percet.Szerintem ennél többet már nem is tudnék mozogni.Valamikor reggel 5 órakor is tornázok.
2011. ápr. 25. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ettől a 2 naptól nem lehet meghízni. Csak a sok kaja ami a hasadban van az nyomja meg a mérleget! Ha majd kikakilod akkor lemegy az a 2kg. Amúgy én is nagyon sokat ettem/eszek húsvétkor.Mert hát nem vezetek még külön háztartás és anyám az süt főz minden jót ezen a napon és hát lehetetlen megállni a több tepsi sütit,sonkát,franciasalit... :D
2011. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nyuszika, ha ennyit mozogsz és koplalsz mellette + 2 nap normálisnál kevesebb kaja bevitelekor hisztizel, hogy hízol, akkor valami nagy baj van veled: úgy hívják anorexia


napi 1200 kcal-tól nem lehet 2 kgot hízni 2 nap alatt, sőt...

2011. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért eszel reggel vagy délelőtt csokit? Ha édesre vágysz, egyél inkább teljes őrlésű kenyeret pici mézzel vagy diétás lekvárral! Esetleg teljes őrlésű lisztből készült kekszet (Vagy zabkeksz édesítővel) nagyon pici lekvárral. A tejeskávét is édesítővel idd! Vagy azt sem muszáj beletenni, 1,5-es tejjel is finom. A tea meg csak pár csepp citrommal, vagy natúran.
2012. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!