Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fenékröl le fogyni?

Hogyan lehet fenékröl le fogyni?

Figyelt kérdés
Mostanába észre vettem hogy elégé meg hiztam fenéktájon és nagyon zavaro mert fiu vagyok valaki tud valami edzés gyakorlatot vagy bármit

2018. dec. 23. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Kevesebbet kell enni.
2018. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig nincs se helyi fogyás. Öröklött tényező, hogy melyik fertályad hízékony, ha fogysz, mindenhonnan (köztük seggről is) fogyni fogsz.
2018. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Tehát, ha fogyózol, és nincs helyi fogyás, sehonnan nem fogsz fogyni,mert minden egyesével helyi fogyás. És mivel helyi fogyás nincs. Sok helyről is lehetetlen fogyni gyk trollok szerint.


GG.

2018. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Ohh és azt is levezették itt, hogy mozgástól hízol és nem fogysz.


Tehát a guggolás és a kitörés nem nőveszt farizmokat, és az izom nem segít zsírégetésben, ezért az a fenék örökké zsíros marad.


#Gyk.


És aki az ellenkezőjét mondja, az hülye.



Nos én hülye vagyok. Ha építész farizmokat, ott gyorsabban fog fogyni a zsír a zsírégetés közben. És a szervezet helyben dolgozza fel a zsírt. És nem az agyad és a talpad zsír tartalékai fogynak, amikor 4 hétig napi 100 guggolást csinálsz. De a gyakori helyi fogyás ellenes tábor szerint igen.

2018. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

En lany vagyok.

A futástòl lement...

Es otthon helyben ugrálgatástòl,táncolástòl (kb fèl òra :) zenère

2018. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Napi 20km bicikli eléggé agárrá teszi az embert. Meg hát nem is az az üléstípus, amiben ülepet szoktak ereszteni.


Egyébként a nadrág színe, szabása, a zsebek mérete, elhelyezési távolsága jóval nagyobb optikai változásokat eredményez, mint amit te valaha is változtatnál magadon. Komolyan mondom. Hogy pontosan hogyan, azt magad tudod kitapasztalni tükörben.


Még valami: volt már párszor ilyen kérdés, szinte mindig túllihegte a srác a nem létező problémát. Hány centivel nagyobb körben a csípő-fenék részed a köldököd magasságában mért derékbőségednél? 10? 15? 20? Mert az teljesen oké, jól néz ki! Majd ha 30+ lesz a különbség, akkor aggodalmaskodj, mert ott kezdődik a nő. Inkább örülj neki, hogy nem az a pipaszár lábú, fenéktelen, hatalmas pókhasú vagy, na az az, ami igazán szánalmas és kiábrándító!

2018. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Kb minden válaszban van igazság egyébként, nyilván konkrétan nem biztos hogy fenekéről fogysz, ha ott izmosodsz de segíti a fogyást
2018. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as, 4-es, pedig hiába okoskodsz, genetika határozza meg, hogy honnan fogysz. A te logikáddal akkor hiába biciklizem, csak a combom/seggem fogyna le, és akkora belem lenne mint egy disznónak?
2018. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is segíti lokálisan, a jó izomzat jó kis ruganyos párnázottsággal elég vadító mindkét nem szerint a másikban. A koplalós fogyástól meg két nagy herezacskó lesz a valagad helyén, tehát nemigen van középút, minimum jó húsos szalonna a cél. (A gyengébbek kedvéért: amikor húst eszel, izmot eszel)
2018. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!