Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a BED-et?...

Hogy győzzem le a BED-et? Mértéktelen evési zavar.

Figyelt kérdés
Bármilyen tanács, történet, beszélgetés privátban nagyon jól esne. Minden nap rosszul létig eszem magam, sírva alszok el. Régebben anorexiás voltam egy évig.
2018. dec. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én évek óta anorexiás vagyok.Néha viszont rámjönnek falási rohamok.Pl.3 hét koplalás/diéta utána 1 hét zabálás.Én sem tudom mit lehetne ez ellen csinálni.Remélem valaki tud okosabbat mondani én is kíváncsi vagyok.
2018. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
A pszichológus, a viselkedésmódosítás szakértői írtak egy könyvet arról, hogy hogyan lehet megváltoztatni a szokásinkat, elhagyni az addikciókat, stb. Tudom, hogy ez nem addikció, vagy viselkedésforma, de egy próbát megér elolvasni. Valódi újrakezdés a címe. Nekem sokat segített elhagyni egy függőségemet.
2018. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
BED a legnagyobb 2000-res évek óta címvédő. Eddig két ember szorongatta, meg a ringben a tökeit. Az egyik Edmeg a másik pedig Bemész. Az egyik megoldás a jó kemény edzés, de az a fajta ahol az epéd kiesik. A másik, pedig felbéreled Superman-t, mert ugye ő szeper meg erős meg minden, tud ilyen lézer cuccos-vr-os dolgot a szemével azzal tuti legyőzi így te is nyersz.
2018. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Igazabol a fontos h legyen eleg szabad idod es penzed. Probald eloszor ezeket megoldani, utanna beszelj dietetikussal es fitneszedzovel, de igazabol ha az elso pont meg van onnan mar tenyleg nem egy nagy kunszt.
2018. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Szia! Hasonló cipőben járok nekem segít ha egy füzetbe leírom hogy melyik nap mit ettem, és leírom az érzéseimet mellé. Pl. ha egy nap bezabálok, megpróbálom megérteni hogy mi váltotta ki belőle, , nme ettem eleget előtte (amit ugye a kajanaplóból látok) vagy konfliktusba kerültem , vezsekedtem ekőtte. Ezek segítenek megérteni és így megoldást találni. Visszaolvasva és átnézve ezt könnyebb utólag okosnak lenni és elkönyvelni hogy mit is kellett volna tennem, majd később ezt felhasználni ha megint ilyen szituációba kerülök. Nem mondom hogy én teljesen jól vagyok, de szerintem ez segíthet, mert NEKED kell ezt megoldanod magadban, esetleg szakember segíthet, de nem egy külsős diéta/ youtube videó fogja elhozni a megoldást hanem az ha magadban rendet tudsz tenni.
2018. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lukács Liza: Az éhes lélek gyógyítása. Ha elolvastad, utána keress pszichológust. A BED-nek nincs köze az ételekhez. A lelkedben van a probléma gyökere, nem a hűtőben, az edzőteremben vagy a dietetikusnál.
2018. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!