Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evészavaros vagyok, mit tegyek?

Evészavaros vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben anorexiás voltam 155/30

Mára már átment bulimiába..Nagyon utálom magam, kövér vagyok... Egy nap 2x hánytatom magam de valamikor egyáltalán nem. Már azt hittem meggyógyultam de mégsem. Már el akartam mondani az anyukámnak de nem tudom hogy.

Nagyon rosszul érzem magam :(



2018. szept. 24. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ha eszek csak zabálok nem tudom kézben tartani már nagyon kivagyok :(
2018. szept. 24. 16:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, beteg vagyok, keressünk orvost!"

A bulimia nagyon veszélyes, akár halálos következménye is lehet.

2018. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ma szólj anyukádnak, hogy vigyen orvoshoz. Ha esetleg anyukáddal nem boldogulsz, akkor az iskolában egy tanárt keress meg a problémáddal, vagy ha van, az iskolapszichológust. Ez komoly probléma, de fel lehet belőle gyógyulni, de ahhoz segítségre van szükséged.
2018. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! Jöhetnek még!🙂 valami tipp, hogy hogyan tudnék leállni a zabálással😕 gluténérkékeny meg tejfehérje allergiás vagyok, de folyton ilyeneket tömör magamba még akkor is ha nem is kívánom...
2018. szept. 24. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítsége kell, magadtól ez nem fog menni. Az evészavarok egyébként más pszichés problémák megnyilvánulásai, ezért a gyógyuláshoz azokat kell feldolgozni, megoldani.
2018. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj;)
2018. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemadnammegbotsi válasza:
49%
Annyira bírom az emberek idióta válaszát, azt hiszik milyen könnyű azt mondani “anya bulemiás vagyok”. Ez nem így megy...nem tudják milyen ez...Tudom min mész át, nekem is van étkezési problémám. Írj ha gondolod.
2018. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem az furcsa,hogy anyukád nem veszi ezt észre.Mindenképp szólj neki,hogy nem érzed jól magad,ugyanazt mondd el neki,amit itt leìrtàl.
2019. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7/8 miért idiótak azok a vàlaszok,hogy mondja el az anyukàjának.Egy szülő azért szülő,hogy mindenben tàmogassa a gyerekèt.Plane,ha annak valani baja van.A mi kislányunk nemrég - októberben - kezdett anorexiás lenni ,de mi azonnal èszrevettúk,hogy baj van.Azonnal dokihoz vittúk és szerencsénk van,még nincs nagy baj,.A bulimiát ugyanígy èszrevenném,ha hirtelen elkezdene zabàlni,tuti feltűnne.Az a furcsa szsmomra,hogy ezt el kell mondani az anyának,nem veszi észre.Ne érts fèlre,nem ellenőrizzük a lányunk minden pillanatát,sőt.Teljesen szabad annyira,amennyire kell,hogy egy kamasz szabad legyen.De egy szülő ,ha szereti a gyermekèt,észreveszi ,haa baj van.
2019. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!