Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy ha abonettet vagy korpovit kekszet esznek, akkor az fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ugyanezzel még találkoztam úgy, hogy a barna cukor nem hízlal...
2018. dec. 29. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Én meg úgy, hogy teljeskiörlésű = egészséges
2018. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy szelet abonettnek jóval kevesebb a szénhidrát tartalma, mint egy szelet kenyérnek. 2-3 darab korpovit keksznek is. A barna cukor CH tartalma viszont kb. ugyanannyi, mint a fehér cukoré.
2018. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Barna cukor nem a hizlalása miatt jobb , hanem azért mert kevesebb benne a vegyszer. Ezért egészségesebb, de még mindig nem a ch tartalom miatt. Csak az emberek nem szeretnek gondolkodni. És ha a kenyérből jobb a barna, mint a fehér, akkor hajszínből is az a jobb...


Sajnos ezt a tévhitet már táplálkozás "szakértőtől" is hallottam rádióban. (nem mintha a rádió nem lenne tévedhetetlen!... Főleg manapság)


Abonett 1 szelete Vs kenyér egy szelete kalória szempontból is kevesebb. KB ennyi.

Én mondjuk utalom, nekem puffasztott rizs jött be. Jobban laktat kevés kalória mellett is. Most Pontozz le, mert nekem bevált.

2018. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
54%
Próbálják ezzel kompenzálni a további, nem túlzottan egészséges életmódjukat. Sokan vannak úgy vele, ha valamit sokszor mondasz, akkor azt el is hiszed.
2018. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a kérdés az, hogy miért hiszik, nem az, hogy hol tévednek...
2018. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

"Barna cukor nem a hizlalása miatt jobb , hanem azért mert kevesebb benne a vegyszer. Ezért egészségesebb, de még mindig nem a ch tartalom miatt."


A cukorgyártásban nem használnak vegyszert. A barnacukor sokszor úgy készül, hogy a ferhércukorhoz adják a melaszt, attól lesz barna.

2018. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a nádcukorra gondolt. Sokan keverik a kettőt.

A barna cukornak a szagát sem bírom, egy melaszos összeállt hányás az egész. Szégyen, hogy forgalmazzák.

A nádcukor áttetsző barna szemcséjű, finom aszalt fügére emlékeztető illata van.

Sok helyen a vendéglátósok sincsenek ezzel tisztában.

2018. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem maga az étel fogyaszt, hanem az, hogy egy fél szelet kenyérrel majdnem 100 kcalt viszünk be, és fél óra múlva éhesek vagyunk, 5 db korpovit kekszel pedig 82 kcalt, és jobban eltelít, lassabban szívódik fel, így később jelentkezik az éhség. Abonett még jobb, mert azt egy szelet kenyér helyett szokták enni. Egy szelet kenyér majd 200 kcal, egy szelet abonett 16 kcal. Ez a nem mindegy.
2018. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem maga a keksz fogyaszt nyílván, hanem jobb mint egy gyors ch tartalmú pékáru.

Hiába eszik valaki diétásan, ha megeszik ebből is zacskószám hízni fog.

2018. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Ez olyan, mint amikor a dagadt nőnek azt ajánlják, hogy egyen minden este 1 pohár joghurtot. Erre ő visszakérdez, hogy vacsora előtt vagy után ?
2018. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!