Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért adja fel az összes...

Miért adja fel az összes dietázó/edző társam?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom. A 3-ik emberrel barátkozom össze, aki egy hónap alatt feladja az egészet. Mit tegyek? Hol keressek egy normális embert, akivel össze lehetne fogni? Lehet jobb lenne egyedül?
2019. jan. 2. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ezért jobb egyedül fogyni erre csak ezt tudom mondani...

Mivel magadhoz kell viszonyítani magadat, vagy hogy mondjam ezért is

2019. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem véletlen, hogy annyi túlsúlyos ember van. Csináld, ne foglalkozz mással!
2019. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
72%

motiváld magadat, próbálj ki több féle edzést, étkezést, stb.

mindennek adj 2-3 hetet, igy gyakorlatilag elfoglalod magad a dolgok kipróbálásával.

vezess naplót arról. hogy hogy érzed magad, mennyi súly megy le 1 hét alatt a különböző diéták és edzéstervek alatt. egy idő után majd ráérzel arra, hogy mi a jó.

2019. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy Achillesz írja.

Ezért ilyen kövérek az emberek. Nincs bennük kitartás, fegyelem, akaraterő. (Amúgy az egész társadalmunk, ilyen tohonya, gondolkodásban is, de ez most nem ide tartozik, csak kikívánkozott.)

Csináld egyedül, én is úgy tolom 4 éve, negyvenes nőként. Nem fogyózom, "csak" termezek.

Egyébként akikkel évek óta együtt kezdtem szinte mind ugyan olyan kövér, mert tudatlan és/vagy fegyelmezetlen.

Soha nem akadt volna edzőtárs, mert ha nem volt kövér, akkor meg a tempót, súlyt nem bírta.

Mondjuk soha nem is igényeltem társat engem hátráltatna. Így is jönnek a kérdésekkel mitől ilyen jó a formám, de ezen túl nem lát egyik sem.

Hidd el jobb egyedül!

2019. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén nem értem, miért kell az edzéshez meg a diétához társ.
2019. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Te nem érted, de rajtad kívül még van 7 milliárd másik ember :)
2019. jan. 2. 18:54
 7/16 anonim válasza:
54%

gyanítom a másik hétmilliárd sem érti


félsz a konditeremben egyedül? esetleg a csirkemellbrokkoli is csak társaságban csúszik le?


valójában te adod fel a témát, és nem ők

te vagy az, aki nem tudja egyedül csinálni ezt a dolgot, és kifogásokat keresel, amiért nem megy, és erre tökéletes alanyok azok, akiknek szintén nem megy

2019. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi frusztrál utolsó? :DD egy szóval nem írtam, hogy én abbahagytam pff :F
2019. jan. 3. 05:23
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem fölösleges a "társ" ebben. 40 kilót fogytam néhány év alatt, egyáltalán nem hiányzott a diétapartner.

34/N

2019. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
22%

engem semmi nem frusztrál, te kis kretén


te vergődsz azon, hogy nem tudsz senkivel kettesben "diétázni"

2019. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!