Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm vagyok es 53kg. Fél éve...

160cm vagyok es 53kg. Fél éve járok kondizni. Hogy érhetnék el látható változást minnél hamarabb?

Figyelt kérdés

Szoval a kerdes fennt lehet kicsit osszecsapott. Kifejtem mire is gondolok.

Szoval alapjaba veve nincs nagy baj az alakommal, de lehet rajta meg sokat alakitani.

Majus korul kezdtem el kondiba jarni mikor hogy , valtozo gyakorisaggal. 55kg rol kezdtem, most vagyok 52kg. Nem is csak sulyban, inkabb izmossagban valtozott a testem. Hatarozottan magabiztosabbnak erzem magamat igy de meg mindig nem tudnam magamat ugy latni ahogy szeretnem. Hogy pl ne legyen gondom azzal hogy egy nadrag nem all jol mert nagy a combom ilyesmi. Eleg sokat elvesz az onbizalmamb a testalkatom.

A helyzet a hogy jarhatok en barmennyit kondiba,az etkezesre nem igazan tudok odafigyelni, legalabbis nagyon nehez egeszsegesen etkeznem mivel eleg valogatos vagyok. Nem szeretem a zoldsegeket kezdjuk itt.Nagyon nehez felcserelni vagy kitenni a pekarukat az etkezesembol ilyesmi.

Szerintetek ha csak odafigyelek hogy nem eszek edessegeket meg nem eszem tul magam ez eleg a mozgas mellett ahhoz hogy lefogyjak? Meg leszeretnek adni 3-4kg-ot es bomba testet szeretnek a nyarra . Mit tegyek hogy ezt elerjem?



2019. jan. 3. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt tudom mondani hogy több kalóriát kell felhasználnod, mint amennyit beviszel.


Erre ajánlom a kcal számlálást.


Ha szeretnéd hogy maradjon meg az izmod akkor használd őket és zsírból fogsz fogyni.


Helyi fogyás nincs.

Izmosodni kcal többlettel tudsz, és fehérje dús étkezéssel a kettő együtt nem megy.

53kgról fogyni szerintem hülye ötlet, így is jó súlyban vagy.

2019. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 160 centidhez pont jó az 53-55kg

A kaja ami nagyon sokat számít. Kezdjük azzal, hogy mint lehet enni mértékkel. Tegyük fel példának

Ha baromi éhes vagyok és valasztanom kellene egy McDonald's vagy egy Török étterem között, a törököt választanám. Hogy miért?

A meki egy felengedett megsütött szemét, és az hogy mit viszel be meghatároz. Fehérje kell neked húst hússal mellé mehet a rizs vagy törtkrumpli vagy savanyú

Változatosan kell enni

Többször keveset

Figyeljünk arra hogy sose együk túl magunkat. Cukros szensavas üdítőket jobb letenni. Tea mehet


Gyümölcsöt, csokit, édességet reggel 10 óra körül vagy bármi ami vészes

Reggel 7-8-9 órákban bőséges reggeli kell, mehet a tej vagy kávé,tea ilyenkor bármi

Délben bőséges laktató kaja szénhidrát és fehérje is

Jó ha egy nap 5x eszel

Uzsira alma, keksz vagy szendvics esetleg a csabitasnak peksuti

Estere figyeljünk oda hogy ne zabaljunk be

Feherjes kaja kell tojas, csirke-pulyasonka es teljes kiorlesu dolgok

Boseges folyadék bevitel a nap folyaman 2l viz meglegyen

Kardio, futas ezek az edzesek nem rosszak

Lenyeg hogy 30perc utan indul be a zsiregetes

Egy masfel órás edzes mar döfi :) ez hwti 3-4x es mehet a szexizes a strandon :D

20L

2019. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind két választ :)) Ment a zöld kéz.

Megpróbálok ezekre odafigyelni , es remelem minnel hamarabb latszik majd az eredmeny.

2019. jan. 6. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!