Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok, vagy nem?

Dagadt vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

42 eves nö vagyok , egy szulesem volt 11 eve es most vagyok 77 kiló , magassagom 167

Kondim jó onnan tudom hogy ha szaladni kell , szaladok többszaz metert gond nelkul .

3 eve 105 voltam

Most mar azt hittem hogy jó súlyt ertem el , de egy ismerösöm azt mondta hogy meg mindig elhizott vagyok es kár , mert szép vagyok

Tukör elött meztelen úgy tunik h sok a zsir százalékom még

Az ismerösöm , aki orvos azt mondja hogy max 60 kiló kéne legyek .

Most elkeseredtem , hogy elhizottnak mondott , igaz hogy ha arra gondolok mennyit fogytam , úgy érzem nem erdekel , de azert csak rosszulesik , mintha azt mondana valaki , hogy semmit nem ér az eddig elert eredmeny , mert ugyanúgy nézek ki

Vélemények ?



2019. jan. 4. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen ehhez a magassághoz nem 60 kg alatt kéne lenned. Ne sanyargasd magad, de próbálj egészségesebben enni és több vizet inni. Az a fontos,h Te jól érezd magad,nem az,h ki mit mond.
2019. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

41 vagyok, 165/73, 3 gyereket szültem, a kicsi másfél éves.

Igen, dagi vagyok.13 kgt szeretnék fogyni, mert nem érzem így jól magam.

Sokszor hallom milyen jól nézek ki, milyen csinos vagyok, meg sem látszik, hogy szültem.A frászt!Mindegy ki mit mond ha egyszer nem érzem jól magam!


Ha te jól érzed magad, van önbizalmad, kívánatosnak érzed magad és a párod is ezt tükrözi, ne törődj vele ki mit mond.


Még annyit, hogy ha hízékony vagy, akkor nem mindegy hogy 5 év alatt a 60 kgra csúszik fel 5 kg, vagy a 77re.

Ahogy idősödünk annál nehezebb leadni, hiszen változik a hormonháztartásunk, az anyagcserénk.Nálunk nőknél pedig a változókor is igen csak be tud kavarni.

2019. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kicsit
2019. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!