Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyire jó?

Ez így mennyire jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet, hogy rossz kategória, de a fogyókúrák kategóriát nem igazán hozzáérők olvassák. 17 éves lány vagyok, 160 cm és 64 kg.Szeretnék fogyni, és ehhez kérnék most segítséget tőletek. Intervall edzést csinálok(futó múlttal rendelkezem), heti egyszer kézilabdázom, valamint a következő hónaptól kezdve szeretnék testépítéssel foglalkozni. Az étkezésemmel kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket. Általában ezeket eszem: tk tészta, tk tortilla (ezeket csak ritkán, és sok hússal, a tortilla zöldségekkel is párosítva) csirkemell, tükörtojás, ritkán kókusz-,mogyoró-, vagy szójatej, zsírszegény sajt, kókuszolaj, zöldségfélék, narancs, néha egy banán.Próbálok nem túl nagy adagokat enni. Szerintetek sikerülhet lefogynom? Köszönöm a válaszaitokat.

2019. jan. 6. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
aránylag jó kajákat írtál, ezekkel tuti, hogy fogsz fogyni, csak nem tudsz egyszerre tömegelni (izmosodni), és fogyni. Először fogyj, és utána izmosodj
2019. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy gondolod, hogy még nem kellene súlyzós edzést végeznem?
2019. jan. 6. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt írod, hogy aránylag jók, tehát azért nem egészen. Segítenél kijavítani?
2019. jan. 7. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ezzel azt írom hogy a kettőt együtt nem lehet.

A kaja az lényegében a fogyás szempontjából mindegy.

2019. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arnold277 ***** válasza:
Igen, az elöttem hozzászóló írta ,hogy fogyás szempontjából mindegy mit eszel.Annyival egészíteném ki , hogy de nem mindegy mennyit. Ha kalóriadeficitben vagy, vagyis kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasznál a szervezeted akkor fogyni fogsz. Én tavasszal kalóriaszámolgatós módszerrel fogytam 20kilót. Szóval mindegy nagyjából hogy mit eszel , de azért lehetőleg kevesebb szénhidrát, több fehérje, sok folyadék, gyümölcs, zöldség és menni fog.Hajrá!
2019. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 22. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!