Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így is ér valamit, ha csak...

Ez így is ér valamit, ha csak fokozatosan emelem, míg eljutok a célig?

Figyelt kérdés

Összeállítottam magamnak egy edzéstervet, még régebben, amit csináltam is, 30-40 perces.

De úgy alakult, hogy az elmúlt 14 hónapban semmit nem mozogtam, elhatároztam, hogy ma újrakezdem.

Viszont 20 percet bírtam, kevesebb ismétlésszám, és végig se csináltam minden gyakorlatot (nagyon érződik a hosszú kihagyás...)

Ha mindennap egy kicsit több megy, és pl egy hét alatt jutok el a tervezetig (időben és ismétlésszámban), így is ér valamit?

Nyilván nem 1 hét alatt várom a változást, csak zavar, hogy kudarcot vallottam a kitűzött célhoz képest, és ami régen ment, az most nem sikerült...



2019. jan. 7. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze
2019. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy csinálj valamit.
2019. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretném a továbbiakban is, csak a több, mint 1 év passzivitás után ezt a keveset is megéreztem, utána a lépcsőn lefelé nem éreztem a lábam...


Napi 10-zel gondoltam növelni az ismétlésszámokat (50-eket tudtam megcsinálni a tervezett 100-ak helyett), így talán könnyebb visszaszokni.

2019. jan. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!