Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs hízókúra kategória?

Miért nincs hízókúra kategória?

Figyelt kérdés
Szerintem ugyanakkora probléma ha valaki sovány mint aki túlsúlyos..
2010. jún. 29. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem feltétlenül...

Ha valaki világ életében sovány maradt, akármit eszik (és nem önszántából koplal), az nem olyan egészségtelen és veszélyes mint mikor valaki túlsúlyos. Persze ha koplal akkor más a helyzet. Viszont egy túlsúlyos koplalása megint csak rosszabb, mint egy vékonyé (rövid távon.)

2010. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

röhej. sztem az a leggázabb, mikor egy sovány ember sír, h jajj nekem milyen rossz.

próbálj ki egy hetet egy kövér ember bőrében. mindjárt csukva marad a szád...

2010. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A soványság inkább esztétikai, önbizalmi probléma. Persze az is baj, de legalább az egészségre nem veszélyes. Kivéve persze az anorexiát, de az inkább pszichológiai probléma. És szerintem azért nincs hízókúra kategória itt, mert sokkal kevesebb ember szeretne hízni, mint fogyni. Nem is telne meg vele egy témakör :).
2010. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

hízókúra témekör:

90 napos hízókúra

húsdiéta

hízlaló-szerek

egyéb kérdések

2010. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

'röhej. sztem az a leggázabb, mikor egy sovány ember sír, h jajj nekem milyen rossz.

próbálj ki egy hetet egy kövér ember bőrében. mindjárt csukva marad a szád...'

egyik sem jó, szerintem ugyanolyan rossz..

fogyni még mindig könnyebb mint hízni..akármennyit eszek 1-2 kilót tudok csak hízni, de az le is megy pár nap múlva aztán így megy ez állandoan..és ha valaki nem eszik akkor az egyértelműen fogy szerintem...de nem is ez volt a kérdés most..

2010. jún. 29. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én sem értem, hogy miért nincs. Egy nagyon sovány nőnek legalább annyi egészségügyi problémája van mint egy túlsúlyosnak. Ráadásul ugyanúgy küzdenek pl. önbizalomhiánnyal is. Az esztétikai oldaláról már nem is beszélve... Szerintem azért nincs, mert egy olyn gyökér világban élünk, ahol próbálják elhitetni az emberrel, hogy egy nagyon-nagyon sovány test csakis szép lehet. Pedig sajna nem. Tapasztalat, hogy a fiúknak jobban bejönnek az olyan csajok, akiken mondjuk van 4-5 kg plusz, mint az olyanok, akiknek legalább 5 kg-t kéne hízni, hogy szép alakjuk legyen.
2010. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én pl. a kövérség-soványság örök dilemmájáról írtam a szakdolgozatomat, amihez egy felmérést is készítettem. 100 hímneműt kérdeztem meg ezzel kapcsolatban, köztük "celebeket", gazdag embereket is és érdekes módon, pont ebből a közegből kerültek ki legtöbben, akiknek abszolút nem jönnek be a pálcika lábak és a spagetti karok. Viszont a lapos has ellen nem volt kifogásuk. Összességében azt lett a végeredmény, hogy a kicsit teltebb nők jobban bejönnek a férfiaknak, hiába próbálja a média az ellenkezőjét sugallni.
2010. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!