Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás szempontjából a séta...

Fogyás szempontjából a séta is ér valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, a futás lenne a leghasznosabb, de nem igazán bírja a térdem. Ha esténként lenyomok a kutyámmal egy órás-másfél órás sétát, az ér valamit?
2010. jún. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat persze, hogy er. Tobb mint a semmi :) de akar bicajozhatnal is, azt lehet, hogy birna a terded. en utalok futni, es biciklizem minden este masfel orat... elegge latszik. de azelott en is setaltam a kutyaval, es az is jot tett.
2010. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ér, de inkább a tempósabb gyaloglás! Vannak olyan sportágak, ahol a gyaloglás hasznosabb, mint a futás, gondolok itt a testépítésre! :)
2010. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kalóriaszámláló: [link] Ebből kiderül, (nálam legalábbis) majdnem kétszerannyit kell sétálnod...
2010. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tila_Tequila ***** válasza:
46%
Attól függ, hogy mennyire megy fel a pulzusod, benne van-e a zsírégető részben.
2010. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a térded fáj, sokkal jobb lenne a bringázás vagy az úszás, mint a séta, de természetesen minden mozgás ér valamit....a térded miatt kérd ki egy ortopéd orvos tanácsát
2010. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. jún. 29. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mióta sétálok futópadon, azóta indult be igazán a fogyás. Mondjuk szerintem lényegtelen a futópad, kint is jó. 7km/óra átlaggal szoktam 30-40 percet. Ez kicsit eröltetett séta persze, nem olyan tingli-tangli.
2010. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Séta jobban égeti a zsírt, mint a futás. (feltéve ha tempós, monoton, nem állsz meg és legalább 50 perc.)
2010. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!