Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel 1 hónap...

Ezzel az étrenddel 1 hónap alatt le lehet adni 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezzel az étrenddek sikeres lehet a fogyás?

Reggeli: natúr joghurt (mert reggelire soha nem vagyok annyira éhes)

Tízórai: müzli

Ebéd: amit a suliban kapunk

Uzsi: 55g zabpehely és abból csinálok zabkását vizzel és nem tejjel

Vacsi: ugyanaz mint uzsira

Emellet otthon fogok edzeni és sok vizet inni



2019. jan. 23. 17:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez aztán a változatosság!
2019. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebédig mennyiségeket se írtál. Az se mindegy, hogy mit kaptok suliban, és az se hogy mennyit.

Ez nem igazán változatos, szerintem csak számolj kalóriákat, és akkor ehetsz mást is.

2019. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az uzsit cseréld fel a reggelivel, vacsira se zabkását egyél.

Vigyél bele zöldséget, gyümölcsöt, tojást, túrót.

R:zabkása

T:kefír, korpovit keksz, gyümölcs, dió-mandula stb.

E:sulis

U:joghurt, gyümölcs

V:tojás, túró, zöldség, kevés sovány hús - saláta


+kalóriaszámolás

Kalóriabázis.hu

2019. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem igen változatos az étrendem, de nekem ez így pont jó. Számolom a kalóriákat, viszont az, hogy az ebéd mennyi lehet fogalmam sincs. Hisz mindig más szokott lenni az ebéd.valamikor főzelékek máskor meg tészta vagy rizseshús stb.Bár ami jó, hogy a káposztás tésztát cukor nélkül adják. A leves meg legtöbbszőr zöldségleves ami jó.
2019. jan. 23. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha hungastos vagy, akkor 600kcal az ebéd max.

amit ez mellett eszel tippem szerint max 500 kcal

Kicsit többet kéne enned, hogy ne koplalj, de aránylag jó így is, mert 1100kcal alapból nagyon határ eset, de azért még is csak fejlődésben vagy

2019. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem az étrend az igazán lényeges, hanem az intenzív fizikai mozgás, amit csak mellékesen említesz.
2019. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

6os!pont,hogy az étkezés a mérvadó.

70% az étkezés, 30% a sport.

És ez logikus is ha belegondolunk, ugyanis ha betol valaki 5000kalóriát, valószínűleg nem fog elégetni 3500at,annyit egy átlagember nem mozog.

Ha megeszik 2500at, 800-1000kalóriát el tud égetni.

2019. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan nem étrend.


Minden reggel natúr joghurt? Csak úgy önmagában? És ha lefogytál mi lesz? Eszed ugyanazt amitől korábban híztál?


Ebéd: Amit a suliban adnak

És mit adnak? Mert szerintem nem olyan kaját, ami fogyásra alkalmas.


uzsi ugyanaz mint a vacsi



Ez így egy rakás s*ar. Miután letelik az 1 hónap ugyanúgy össze fogsz enni mindent mint a fogyókúra előtt. Mondjuk szerintem 1 hónapig sem tartható a natúr joghurt és társai.


Normális étrend kell, és mozgás. Számold a kalóriát, a fehérjét, és a szén hidrátot is.

2019. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán van miből fogynod?

Zabkása vízzel (naponta 2x!), natúr joghurt - hát nem egy élvezetes étel egyik sem. Müzli magában, ezt csak úgy szárazon elrágod?

Ha reggel nem vagy éhes, nem muszáj enni.

A sulis kaja nem feltétlenül rossz. Ez adott, úgyhogy a többi étkezést kellene hozzá igazítani. Pl. ha két falat hús volt csak benne, akkor este enni valamit, amivel kiegészíted a fehérjét (tojás, sajt, túró, hús, hal). Zöldséget is ehetnél néha (a menzán sincs minden nap főzelék, a levesben úszkáló pár db zöldség nem sokat ér). Otthoni kajáid szinte csak szénhidrátot tartalmaznak, szinte semmi zsír, fehérje, ez nem valami jó, főleg egy fiatal, fejlődésben lévő szervezetnek. Uzsonnára vagy tízóraira ehetnél egy kis gyümölcsöt is, ha nem vagy 100+ kg.

Este az anyukád nem tudna készíteni valamilyen normális vacsorát neked? Bár igaz, tojást főzni, sütni, kőrözöttet összekeverni vagy egy halkonzervet felbontani nem nagy kunszt, meg tudnád oldani.

2019. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!