Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is beindulhat és haladhat...

Így is beindulhat és haladhat a fogyás?

Figyelt kérdés
Elhagytam az etrendembol az uditoket, csokit, edesseget, kenyeret /tesztafelet, es joreszt a hust is. Reggeli-10orai-ebed-vacsora: ennyiszer etkezem/ nap. Kaloriat nagyon nem szamolgatom pontosan, de igyekszem 1800 korul maradni. ( ez elott kb napi 2500 korul vittem be). Mozgas: heti 3x20 perc tornazas itthon. Kb mennyit realis igy fogynom 3 honap alatt?
2019. jan. 23. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1500 jobb lenne, de próbáld írni, összeadni, mert nagy meglepetések érhetnek.

A sovány hús maradhat, a többi elvesztése ok.Energiamentes italokat, vagy ásványvizet ne feledd, hogy inni kell.Nem ész nélkül, talán másfél liter naponta, vagy sok könnyű leves is megteszi. Hogy mennyit fogysz? na, azt két hét múlva kezdd el mérni..


amúgy hajrá!

2019. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom a tippet. Az 1800 korulit azert tartottam idealisabbnak, mert alapbol 98 kg vagyok ( sajnos), es a tul nagy kcal deficitet kezdesnek nem birnam, igy is kell ido hogy megszokjam es ne erezzem magam ehesnek. Csapvizet iszom,3-3,5 liter/ nap.
2019. jan. 23. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat az elso 3 het mig beindul szerintem... utana begyorsul nagyon heti 0,5-1 kilo az idealis fogyas de nem serteskent nagyobb sulybol konnyebben tobbet lehet..szoval meg ennel tobb is lehet hajra
2019. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem vettem serteskent! Nagyon elszant vagyok, egyszer sikerult mar lefogynom evekkel ezelott 36 kilot, most is mennie kell.( miert jott vissza? Terhesseg+ pajzsmirigy+ „ mar ugy is mind1, ezt a xy dolgot meg megeszem“)
2019. jan. 24. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 1800 kalória sok. Nekem az a normál étkezésem, amivel teljesen jól lakom, eszem mindenfélét, kenyeret, tésztát, édességet is.

Ha fogyni szeretnél, akkor ennél kevesebb kéne.

Bár nyilván függ, hogy ki vagy. Egy magas, erős férfinak ez semmi.

De egy kis nőnek jobban kéne csökkenteni.

3 hónap alatt, ha tényleg megvan a kalóriadeficit és rendszeresen mozogsz, akkor 6-10 kiló lemehet, attól függ, hogy mennyi felesleged van.

2019. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok, ehhez 98 kg, ezt nem neveznem mondjuk kis nonek sajnos... van boven feleslegem, remelem azert hogy 3 honap alatt nem csak 6 kg fog lemenni :) majd beszamolok az eredmenyekrol.
2019. jan. 24. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
A húsokat kár lenne elhagyni, már ha nem ettél eddig borzasztó sokat belőlük. 20 dkg-ban van max. 50 g fehérje, ennyit nyugodtan ehetsz, szerintem. Kevesebb szénhidrát mellett a bennük lévő zsír sem olyan nagy baj, legalább jól tudsz lakni valamivel. De nyilván az étrend egésze számít, fehérjét és zsírt is be lehet vinni másból is. A minimum fehérjét (neked kb. 60-90 g) érdemes bevinni, ha szeretnéd az izmaidat minél inkább megőrizni.
2019. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 kg fogyás MAXIMUM!. Ha többet fogysz, emelni kell a kcalt, ha kevesebbet, csökkenteni.
2019. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!