Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy le tudok fogyni?

Igy le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Holnap uj elet kezdodik. 156 napom van arra hogy leadjam azt a kozel 25 kilo felesleget amely az elmult evek soran ram rakodott. 156 nap mulva ferjhez megyek. Nincs cukor, nincs feher liszt se kenyer se cukros uditok. Minden heten 2 piheno nap kivetelevel 1 ora mozgas (ugro kotel, futas, szobabicikli) napi 3x etkezes estere csak feherje, reggel zab, abonett, tojas stb. Szerintetek sikerulhet? Nagyon elszant vagyok es motivacio is van boven. Egyszer mar sikerult. Kerlek ne bantsatok emiatt, rosszallo kommenteket nem kerek. A velemenyetekre vagyok kivancsi. L/ 23

2019. jan. 31. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ugrókötelet egyelőre elraknám, tönkre fogja tenni a térdedet.

Az étkezés megtervezéséhez használd a kalóriabázis weboldalát, és ne menj 1400 alá.

2019. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés (többek között), honnan indulsz és mi a cél.
2019. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én, azért egy kiló kolbászt oda tolnék a napi adagodhoz, nem árt az energia!
2019. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dietBH08 válasza:

Szokás mondani,hogy bármi lehetséges ha elég elszántak vagyunk.A futással érdemes először kezdeni véleményem szerint lényeg a rendszeresség.A pihenő nap jó ötlet mert ilyenkor a regeneráció is sokat számit.Étkezéssel kapcsolatban annyit tudok irni,hogy a változatosság a legfontosabb és a mennyiség.Érdemes a szokásosnál nagyobb folyadék mennyiség bevitel is.

Sok sikert és kitartást!

(Tanuló dietetikus)

2019. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!