Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fenékről és...

Hogyan tudnék fenékről és combról fogyni?

Figyelt kérdés
Még augusztus végén elkezdtem egy egy hónapos fogyókúrát, ami félig-meddig sikerrel fejeződött be. Sikerült fogynom kb-3,-4 kgt. Tulajdonképpen azért kezdtem el, hogy a fenekemből és combomból faragjak le. Na már most sajnos onnan ment le a legkevesebb, inkább hasól ment le, aminek örültem is. Konditerembe jártam heti 2x,3x, ez időtől függött, emellett szabályoztam az étrendemet is. A kondiban nagy hangsúlyt fektettem a lábamra, ezért futottam edzés végén 2 kmt és szobabickliztem is(természetesen súlyokkal is dolgoztam emellett). Próbáltam mindenhova biciklivel menni. Ahhoz képest, hogy mennyi mindent megtettem, mégse fogytam sokat combból. Tudnátok tanácsokat adni? Tavaszra szeretném magamat egy kicsit átalakítani.

2019. jan. 26. 00:39
 1/3 anonim válasza:
27%
Rúgáscentrikus küzdősport.
2019. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem létezik helyi fogyás. Nem tudsz csak a combodról fogyni. Ha a lábadra/combodra/fenekedre fogsz edzeni az jó lesz arra, hogy megerősödnek azokon a területeken az izmaid. Az tök jó, de a zsír nem tűnik el.

Fogyni csak kalóriadeficittel lehet, ami azt jelenti, hogy kevesebb energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Célszerű ezért egészséges táplálkozást kialakítanod. (az időszakos fogyókúráknak nem sok értelme van, hamar vissza fogod hízni) Ezen kívül ha teheted, bírja a térded, akkor próbálj futni. Erre is megvannak a módszerek, hogy hogyan érdemes, keress rá! Mindenesetre bármit is ajánlanak, a saját szinteddel érdemes kezdeni. Pl. ha olyan módszert találnál, hogy azt írják, hogy 30 percet "kell" futnod, de soha életedben nem futottál 5 percnél többet, akkor nyilván kezdj 5 perccel!

Sok sikert! :)

2019. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás. Fogyj, aztán előbb-utóbb majd lemegy onnan is.
2019. jan. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!