Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Augusztus végére szeptember...

Augusztus végére szeptember elejére hagyn fogyhatnák le 21 kg-t? 167 cm 73 kg 25 L

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 13:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Véletlenül összekevertek a kommentekre válaszolók.
2019. febr. 3. 03:55
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

Csak mondom, hogy ha nem fogsz mozogni és lemegy a 21kg, nagyon csúnya leszel.

Gebe és mellette löttyedt.

De te tudod.

De nem fogsz lefogyni mert nincs normális terved, koncepciód, csak álmodozol.

2019. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Diéta+mozgás. Ha lenne csodaszer nem lenne ennyi kövér ember. Ekkora súly leadásához életmód váltás kell, amit nem csak egy két hónapig csinálsz. Több nőt is ismerek akik pár hónap alatt leadtak kb 15-30kg, személyi edzővel ,diétával. Aztán abbahagyták, és most majdnem úgy néznek ki mint előtte(van aki még nagyobb).

Én 1 év alatt szépen lassan adtam le a súlyomat...igaz nem ennyit.Még 2kg van vissza :) Odafigyelek az étkezésre, de nem kínzom magam..Viszont az életem része lett a futás..amit azóta is szivesen csinálok mert jól esik. :) Alakíts ki egy neked megfelelő étrendet amit szívesen eszel...és később is tartani fogsz. Találj egy olyan mozgás formát ami neked megfelelő. Azt felejtsd el h nincs rá időd. Mindenkinek arra van ideje amire akarja....ne legyen kifogás.

Hatalmas sikerélmény:

amikor egy régi nadrágba újra beleférsz, amikor észreveszik ismerősök, kollégák

amikor már te is látod a változást

Amikor egy új ruha vásárlásnál akár 2 mérettel kisebbet viszed a pénztárhoz.

Sok sikert :)

2019. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
22-es:Inkább leszek szép vékony mint ilyen kövér.:/ :( :( És nem sportolni sosem szoktam és utálok.És igen le fogok fogyni.:)
2019. febr. 4. 15:53
 25/28 A kérdező kommentje:
Szenna Tea kapszulát is fogok szedni.:) Így biztosan sikerülhet lefogynom.:)
2019. febr. 4. 15:55
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
fogyókúrás varázsszerrel? ha ezt több ember tudná....! :D :D :D
2019. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
42%
A túlsúly kialakulása nagymértékben életmód függő. A helyes életmód kialakítása érdekében "áldozatok" szükségesek. Az elhízás egyik oka az egészségtelen táplálkozás, a másik a megfelelő mozgás hiánya, a harmadik a kevés víz fogyasztása. Az étrendben kerülendők az olajok, olajos magvak. A vegyes táplálkozás fontos! Sok zöldség, gyümölcs fogyasztása ajánlott. A méregtelenítés is fontos tényező: ugyanis a máj a le nem bontható méreganyagokat a zsírszövetekbe zárja. Ne használj dezodort, mert az izzadás gátlásával a méreg eltávolítását akadályozod. Inkább zuhanyozz és szaunázz! Az utóbbi nagy mértékben fogyaszt.
2019. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

8.-os biológiakönyben több értelmes dolog van, mint amit te leírtál, kedves kérdező. Ha nem szeretsz sportolni, akkor menj el pl sétálni (ha ezt se szereted, arra már nem tudok mit mondani). A különféle bogyóktól meg az égvilágon semmit nem fogsz változni (mivel nem tartalmaz olyan anyagot, ami a zsírt bontani tudná), de ha nekem nem hiszel, keress utána a tapasztalatoknak. Emellett vannak emberek, akiket ezek szedése után gyomorfekéllyel kezeltek.

A táplálkozásra meg figyelj, de ezt előttem leírták.

2019. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!