Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves 160cm magas és...

Én egy 14 éves 160cm magas és 70 kg-s lány vagyok. Min.10kg-t szeretnék leadnia súlyomból. Hogy csináljam? Már fogyóztam de mindig visszajötta duplájy Tanácsokat szeretnék kapni, h csináljam végig Köszönöm:egy elkeseredett lány

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
én 13 éves 161cm magas 51 kg-s lány vagyok én is szeretnék fogyni vagyis nem a súlyomból veszíteni hanem szákásítani...először azt kell tisztáznod hogy mi miatt van...én pl édessszájú csoki függő vagyokXD de lehet genetikailag...ha genetikailag vag yilyen akkro sehogy nem tudsz...ha viszon nem akkro gondold végig. nem konkrétan fogyóznod kell hanem mértékkel enni...pl reggel nagon bekajálhatsz ..ebéd szolidabb vacsi alig...elmelett sportolni kell...nekem a lovaglás jön be mikro rendszeresen lovagoltam voltam 47 kg is... de néha futok (mostanság ritkán) de ha barátnőiddel elmész biciklizni vag yte is futni esetleg beiratkozol táncolni valahova az sokat segít melessleg ha teis unalom evő vag ymint és akkro ha elfoglalod magad akkro nem jut eszedbe enni:)remélem segített a dolgog ha bp környékén laksz akkro küldj nekem privát emalilt megetnén együtt futni itt a környéken van eg yjó erdő:D szóval ha van kedved akkro írj...13/L
2010. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 clint ***** válasza:
28%

Ha lefogysz, eléred a kívánt súlyt diétával, utána a hizlalóbb ételeket sokkal jobban raktározza a szervezet, mível sokáig hiányolta... Egy jókora diéta után fokozatosan kell visszaállni a szokásos kajára, de az sem baj ha nem is állsz vissza és csak egészséges kaját eszel.

A szénhidrátokat és a zsírt fokozatosan vond meg magadtól, (azért ne teljesen csak minimális szénhidrátot fogyassz és azt is reggel és délben) és edzél keményen, futás, tornázás, lépcsőzés. Sztem amugy leadhatsz 20 kgot is, mert a 160 cm-hez a 60 kg is sok. Sztem.


egy edző.

2010. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

3 dologra lesz szükséged ehhez

egyél rendesen, ne fogyókúrázz, de azért kevés nasi

igyál sok folyadékot, ne kólát

és sportolj sokat a nyáron (túrázás, séta, kutyasétáltatás, bringa, görkori, úszás, futás, stb.) érezd jól magad ;)

2010. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat(kivéve az 1söt).A 13 éves lánynak üzenem h sajnos nem Bp környékén élek de szívesen elmennék vele futni
2010. jún. 30. 19:53
 5/16 A kérdező kommentje:

Még1 kérdés: mennyi kalóriát vihetek be a szervezetembe

mivel csak 14 vok a szüleim nem engedik h fogyizzam és a zsebpénzemből nem tudok külön kaját fozni magamnak,mit ehetek?

2010. jún. 30. 19:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

tényleg hagyd ki a finomított cukrot, de a szénhidrát kell az agyadnak, ezt próbáld meg jó minőségű nem cukros péktermékekből bevinni.

Ezen kívül pedig mozogj minél többet! Könnyen felszívódó fehérjéket, zöldséget és gyümölcsöt pedig fogyassz bőséggel! (arra megkérheted az anyukádat, hogy mondjuk grillezzen neked csirkemellet vagy halat, meg vegyen jó sok gyümit)

egyébként fogyókúráznod még nem szabad, viszont egészségesen táplálkozni nagyon fontos.

2010. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
54%

2.válaszóló vagyok a 13 éves lány...

merre felé leksz???privátba küldj üzit:)mert meglehet oldani...talán =D

2010. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hátőő figyelj én segítek ha kell.Énis fogyózok,már leadtam 5kg-t : D

Vegyél fel msnre ha van kedved,lesz még egy fogyi társam ^^

kis_avril@hotmail.com

Am 157/41 vagyok.

14/L

2010. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az étrendre figyelj oda és sportolj vagy mozogj mellé. A napi kalória és fehérje szükségleted alapján számold ki, hogy mennyire van szüksége a szervezetednek.


Fontos! Ne koplalj, hanem étkezz rendesen és mozogj mellé. Az, hogy lefogytál, majd visszajött a duplája, ez az ördögi kör: a jojó-effektus. Ez azért van, mert izmot is vesztettél a koplalós fogyókúrád alatt.


Erről nagyon sokat lehetne írni, ha komolyan érdekel olvasd el ezt a könyvet! Ingyen letölthető:


[link]

2010. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

egészséges ételeket egyél, kérd meg anyukád hogy vegyen neked csirkemellet és azt natúran süsse ki. finom, táplál és nem hízlal. egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, ha napközbe megkívánsz valamit. emellett sportolj, fuss, járj aerobikra, ilyesmik.

ne legyél elkeseredve! lehet rajta változtatni.:)

a fogyókúrát én személyszerint nem ajánlanám mert elég fiatal vagy még hozzá és nincs is értelme mert ha sportolsz, tényleg le tudsz fogyni, a fogyókúrával max 1 hónapig leszel valamennyire elégedett magaddal és utána ahogy te is irtad 2szer annyi megy vissza(jojo-effektus). kitartás! :)

2010. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!