Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves 160cm magas és...

Én egy 14 éves 160cm magas és 70 kg-s lány vagyok. Min.10kg-t szeretnék leadnia súlyomból. Hogy csináljam? Már fogyóztam de mindig visszajötta duplájy Tanácsokat szeretnék kapni, h csináljam végig Köszönöm:egy elkeseredett lány

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

én dettó ugyanez vagyok..ha van kedved,írhatnál e-mailt,és mittomén...lelkiekben segíthetnénk egymást..xd hülyén hangzik,de ketten sokkal jobb,mint egyedül..

2010. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel 14 évesen még bőven fejlődik a szervezeted, nem javasolnék semmilyen drasztikus megoldást. Ennyi idősen annyit tehetsz az alakodért, hogy rendszeresen (min. hetente X) mozogsz legalább 30-40 percet, kevesebb zsíros kaját, vörös húst és édességet eszel, viszont sok zöldséget, gyümölcsöt és fehér húst (csirke, pulyka). Kóla helyett ásványvíz, fehér kenyér helyett barna. A genetikás szöveg nem teljesen helytálló szerintem (valaki ezt írta). A genetika csak kis részbe felelős a testalkatért. Sporttal, tudatos táplálkozással a leghájasabb emberből is lehet csinos alakú egyén. Persze vannak szerencsések, akik bármit és bármennyit ehetnek, nem híznak. Szerintem még Te is fogsz nőni, akkor szépen eltűnik a felesleg, de ha sportolsz és odafigyelsz a kajádra, meggyorsíthatod a dolgot.


25L

2010. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
min. hetente 3X, elírtam.
2010. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én is pont így vagyok. Osztályfőnököm (férfi) azt mondta, hogy 52 kg lenne az ideális. Naponta 20 percet futok, 15-öt pedig edzem, de semmi, úgyhogy engem is érdekelnek a válaszok. :)
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már több mint két éve volt kiírva a kérdés, én sajnos azóta ugyanitt tartok......
2013. febr. 4. 21:34
 16/16 A kérdező kommentje:
.
2013. aug. 4. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!