Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vastagnak számítok? Én...

Nagyon vastagnak számítok? Én úgy érzem még az vagyok.

Figyelt kérdés

158cm és 55-57kg vagyok. 35 éves nő, túl két szülésen és elég sok súlytöbbleten. Kicsit fogyóztam tavaly nyáron, 68kg-ról kábé 58-ra fogytam futással és kevesebb étkezéssel. Aztán nem nagyon figyeltem oda, hog kevesebbet egyek. Most van, hogy 55, de van, hogy 57-et mutat a mérleg.

Jópár centi lement innen is, onnan is, mégis, még mindig úgy érzem, legtöbb helyen vastag vagyok. Még a vádlimat is vastagnak találom. De a lábam még hagyján, kábé csípőig rendben vagyok...lehetne kicsit vékonyabb, de jól van így. De a hasam meg a karom eléggé idegesít, hogy mekkora. A felkarom vastag. 27cm körbe, 29-ről indultam, de nem igazán veszem észre, hogy vékonyabb lenne. Vádlim is csak 1cm-t fogyott. Hasam szinte nem fogyott, pár centit, de ennyi. Mellbőségem jócskán csökkent, aminek örülök, kábé 104 volt, most meg 94 körül van. Deréktájban ugyan nőiesedtem, mert olyan farönk alkat voltam. Most csípőm kábé 90, köldöknél meg olyan 80. Nem akarok én szuper vékony lenni, de 70-75-nek kéne lennie maximum, nem?

160cm körüliek, írnátok?


2019. febr. 13. 15:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a futással nem hagytam fel, futok, amikor tudok. 3-10km-t max 5x egy héten, de általában jó, ha 4 összejön mostanában-elmúlt 2 hónapban.
2019. febr. 13. 15:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én méreteim is hasonlóak, mell 102, derék 80, csípő 87. Mellből és derékból lement kb. 10 centi, de még mennie kéne, főleg h (igazi kitolás) csípőre (+fenékre, combra) nem megy a hízás, ezáltal elég aránytalan az összkép - szélesebb csípővel a derék is jóval vékonyabbnak látszik. Edzek combra+hátsóra ezerrel, valamennyit vastagszik/nő is, de a csípő az marad, evvan... Úgy 75-ös derékkal már boldogabb lennék, rajta is vagyok, 70-ről még nem merek álmodozni. x)
2019. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Én a helyedben fogynék még zsírból, és súlyzós edzéssel szednék fel izmot lábra, fenékre, kicsit karra.
2019. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!