Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ezzel a...

Mennyit fogyhatok ezzel a tervvel? Hasonló programot csinált már valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez egy futó program. 8 hetes program és mixelve van benne a magas intenzitású futás - sprint - és az alacsony intenzitású, de hosszútávú futás.

Már futok több, mint fél éve. Fogyás miatt kezdtem el. Diétáztam is mellette, de utána elhagytam a diétát és maradt a futás. Tartom is a súlyom, sőt, lassan pár kilótól még megszabadultam. A hasam viszont még nagy.

Azért választottam ezt a programot, mert azt olvastam, sprinttel lehet fogyni hasról.

Az érdekelne, hogy van e itt olyan, aki hasonlóan futással akart fogyni és hasonló sprintes edzéstervet követve tényleg fogyott.

Jó rég óta már csak egyenletes tempójú futásokat csinálok, 3-8km között.


2019. febr. 17. 00:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted, hogy a kockas vagy lapos hashoz diéta kell. A gyümölcs és a méz üres szénhidrát, attól nem lesz lapos hasad. Jó szénhidrátok, a zabpehely, rizs és mellette csirkét egyél. Akármilyen testépítő oldalt elolvasol, ezeket írják. Hiába írod, hogy odafigyelsz, ha haladnál a célod felé, akkor nem lenne kérdésed. Csak mozgással, csak futással soha nem fog lemenni a hasad.
2019. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!