Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok szeptemberig?...

Zümy kérdése:

Így lefogyhatok szeptemberig? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
170/84 kg vagyok ( nem kell dagadtozni,tudom magamtól is),és suli kezdetéig le szeretnék fogyni. Mindennap tornáznék egy órát+3szor 1 óra futás hetente. Nem ennék kenyeret,tésztát,krumplit és rizset,húst csak 1szer egy héten.Gyülölcsöket,zöldségeket,hajdinát,natúr joghurtot ennék csak (egy nap 4szer ennék keveset). Így szerintetek le tudok fogyni (főleg hasról és combról)? És ha igen mennyit?
2010. júl. 2. 11:27
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és mindennap innék 4 liter vizet ( am lány vok)
2010. júl. 2. 11:27
 2/8 A kérdező kommentje:
és természetesen édességeket sem ennék,meg üdítőket sem innék.
2010. júl. 2. 11:28
 3/8 anonim válasza:
ha ezt nagyon komolyan betatod,akkor szerintem 10 kg-t biztos fogyhatsz, de n szegjmeg semmitsem.
2010. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napi 4 liter víz????? Amindenit.....

Én 90 napos hívő vagyok bár ha azt ma kezded nem lesz vége szeptemberig

2010. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem szegem meg..hát azért 4 liter,mert olvastam,hogy 15 kilónként egy litert kell számolni..szval lenne az 5 és fél liter is csak annyit nem bírnék inni..és a víz legalább eltelít..hát 10 kilo jó lenne:)
2010. júl. 2. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
húst is egyél és rizst is, a szénhidrát is kell, meg a fehérje is
2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Senki nem akar dagadtozni :-) nekem kb annyi feleslegem van mint neked 165 cm /77-78 kg. jöhetnél a clubomba. olyan csaj társaság lesz akiknek mind ez a problémájuk és közösen segítünk egymásnak. Én majd speciel update 1 -es kajákat eszek csak. az mindenkinek bejön és nem kínzós.azzal 2 hónap alatt lehet fogyni 15 kg körül. Gyere lécci a klubba!!!!!!!!!!!!!!!!!! még új de lesz egy csomó jó dolog fent nekünk csajoknak:-) Receptek, fogyis kaják, fitness dvd-k+ lelki segítség :-) www.bettyclub.blogger.hu

Pussy várlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!