Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnál a súlyom lassan...

Miért stagnál a súlyom lassan 3 hete?

Figyelt kérdés
Naponta tornázom tk kenyeret eszem, kerülöm a cukros dolgokat, a nasit, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem. Napi 2 liter vizet igyekszem meginni, mégis a súlyom stagnál. Eddig 1 hónap alatt 4 kiló ment le de az utóbbi időben semmi :( Centikben mintha lenne változás de lehet, csak én szeretném ezt látni. Hol rontom el????
2010. júl. 2. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mennyit mozogsz? keveset eszel? valahol itt a hiba.
2010. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Naponta tornázom kb 50 percet, felváltva hol aerob edzés, hol izomerősítés. Menü: reggeli tk kenyér felvágottal sajttal sok zöldséggel. Tízórai gyümölcs. Ebéd leves vagy főzelék feltéttel vagy husi zöldséggel néha rizs vagy tészta. Uzsi joghurt, túró. Vacsi ált. kimarad mert ha későn van az ebéd nem vagyok éhes. Ha mégis akkor felvágott, túró, zöldség. napi kb 1,5-2 liter víz
2010. júl. 2. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy szakértő szerint egészséges esetben az emberek"lépcsőszerűen" fogynak, tehát kell stagnálnia a súlyodnak.

Másrészt pedig a mozgással izmot növesztesz, aminek súlya van. tehát én inkább a centikre adnék, nem a mérleg mutatójára.

Ja és délután már ne nagyon egyél gyümölcsöt a szénhidrát miatt.

2010. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Délután már nem igazán szoktam enni gyümölcsöt. Talán centiben van változás, de nagyobb lendületet adna a folytatáshoz, ha a mérleg is mutatna valami pozitív változást :(
2010. júl. 2. 12:34
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem úgy csináld,hogy előbb erősités és utána "1" óra gyorsgyaloglás vagy futás ami jobban esik. sok sikert, remélem beválik mert nekem már majdnem -20 :)
2010. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
irigyellek és megpróbálom. Az aerob az Norbi dvd de nekem nagyon bevált. Te mit csinálsz még másképp mint én és mennyi idő alatt ez a -20?
2010. júl. 2. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:
elöször sulyzózás és utána aerob futás gyors gyaloglás futópadon vagy kint a levegőn, mikor mi.este eszem a legkevesebbet. igy megvan a heti legalább minusz 0.5kg - 1kg. semmi trükk nincs benne.
2010. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az időt nem tudom pontosan mert van amikor csak 0.5 ment le de kb-ra kitudod számolni.
2010. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És neked soha nem stagnált a súlyod ez idő alatt? Milyen volt az étrended? Szedtél mellette esetleg valami tablettát vagy spec. teát?
2010. júl. 2. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:
de 76-nál stagnált 2-3 hetet ezért még intenzivebben edzettem.nem szedtem semmit. étrendem az tojás, hal vagy sovány hús, párolt zöldség meg nem párolt zöldség. joghurt, pászka, leves, sóska, spenót ilyesmik :)
2010. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!