Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 30kg-ot 4honap alatt...

Fogytam 30kg-ot 4honap alatt meg sincs semmi baja a boromnek! 19eves vagyok. Ez csak a korom miatt van?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Én 35 éves nő vagyok, 105-ről fogytam le 60 kilóra 2-3 év alatt. Az első 2 évben csak leadtam a zsírt,szépen,lassan,havi maximum 2-3 kilókkal,direkt így állítottam be és kur*a jókat ettem,mert kreatív vagyok és mindent el lehet úgy készíteni,hogy finom,egészséges legyen, ugyanakkor fogyjál is mellette.


Nyilván, volt egy szénhidrátmennyiség, amit nem léptem át és pénz is kellett hozzá, de számomra megoldható volt.Mai napig így eszek,csak nincs mennyiségi korlát,mert nagyon jó és finom kajákat ettem akkor. Még egy szilvásgombóc is jobb volt az én verziómban.Vagy a rakott krumpli.


A harmadik évben pedig elkezdtem edzőterembe járni,amikor már nem kellett fogynom,hanem instagram-popót/ testet akartam. Meglett. Ráadásul úgy,hogy egyáltalán nincs sok pénzem,sőt,sokszor kellett lemondanom dolgokról,hogy meglegyen a jó kajám és egyéb szépségáplási termékek. De nekem fontos volt,hogy jól érezzem magam a bőrömben és ennek számomra ez volt az

útja.


A bőröm még mindig olyan,mint amikor 21 évesen egyetemre jártam. Feszes, rugalmas,hidratált és puha,úgyhogy full nem látszik,hogy 105 voltam.

Mondjuk mai napig rengeteg vizet iszom, napi 5-6 liter.

18 éves korom óta ennyit iszom,nem sza*os 2 litereket,ami csak a minimum, azt fedezi,amit amúgy is elpárologtat a szervezet izzadás, lélegzés, wc-zés, stb útján. Ebből különleges haszon nem származik. Alapszükséglet kielégítéséhez elég.



A genetikám viszont nagyon jó.

95 %, hogy ennek köszönhetem,hogy szép a bőröm (is).

Néha elcsodálkozom sok 21-28 év közti csajon,hogy mennyivel sza*abbul néznek ki és nem értem,hogy hogy lehet ekkora a kontraszt. Vagyis de. Genetika.


Szóval számomra semmi rendkívüli nincs a te esetedben.

Ez lenne a normális.


Mert akinek meglátszik a bőrén, az:

1.) rosszul van összerakva, sajnos

2.) nem jól csinálja.Ebből vannak többen.


És egyik sem normális.



Az "étkezésed" mondjuk kegyetleül kritikán aluli,de ha neked ez ízlik,akkor rendben.

2019. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a valaszod!:)
2019. márc. 4. 20:18
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

#9 es baromság.


Én is hasonlóan bár nem ennyire spártaian fogytam le de valóban sokat korgott a gyomrom kevés kalória bevitel miatt. Ennek már 1,5 éve, egy grammot nem híztam vissza, és igen az izmaim is nyilván megsínylették de azóta járok edzeni is és minden tökéletes.


De nekem sajnos 35kg hízás után olyan a hasam mintha szültem volna :/

2019. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Hogy csinaltad? Nekem 3 ev alatt sikerult 26 kg lefogyni
2019. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! 19 évesen pont ilyen eszetlen voltam. Vissza is híztam. Remélem Te nem fogod. A bőrömön akkor nekem sem látszott semmi. Most húsz évvel később más a helyzet.
2019. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
49%
A 11-esnek csak információ: az idén összesen nem ittam “sz@ros két liter” vizet, és még élek. Sőt a múlt évben sem ittam két liter vizet...
2019. márc. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%

Ennek a 100%osan visszahízod, hülyeségnek vessünk már véget. Ha nem kezdessz el utána napi 6000 kalóriányi mekis kaját enni, nem hízod vissza.


Itt az én példám: 2 éve ennél drasztikusabb diétával fogytam le 30 kg-t 2 hónap alatt. Napi 300 kalóriabevitel volt. Utána teherbe estem, a diétát a baba érdekében nem akartam folytatni, de a baba megszületése után igen, így egy grammot se akartam hízni. Elkezdtem egészségesen enni, és 15kgval kevesebbel jöttem ki a szülőszobáról, amiből kb 10 kg volt a baba, a magzatvíz, meg minden, szóval még 5 kg-t adtam le a 9 hónap alatt. Utána 1 év nem figyelés jött, nem ettem egészségesen, de egészségtelenül sem. Egy grammot nem híztam ez alatt az 1 év alatt.


Szóval azért mert valaki koplalással fogy le, nem azt jelenti, hogy ténylegesen visszahízza az egészet, ha nem visz be 3x annyi kaját mint amire a szervezetének szüksége van.

2019. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kocsmárné Éva válasza:
Szépen kérlek, áruld el nekem, hogy sikerült lefogynod? Örökre hálás lennék Neked.
2019. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SZücsöm ***** válasza:
Kérdező az a baj hogy itt a bőröd az másodlagos. A nagy baj ott van hogy a fogyásod kb 1/3 a vagy akár fele kuka mert az tuti hogy izomból ment. 4 hónap alatt az ideális/ még egészségesnek mondható fogyás 16 kg.(heti 1)
2019. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!