Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ma már túl sokat...

Szerintetek ma már túl sokat ettem? Ne vacsizzak?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet magos kenyér, csirkemell sonka, kigyóubroka szeletek

ebéd: 3 halrudacska, párolt zöldségek

plusz most még megettem 1 kis ananászt meg sajnos 1 mozart golyót:(


2019. márc. 5. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már a héten ne egyél.

De most komolyan, számold már, hogy ez mennyi kalória. Szerintem még a fele sincs meg, amire szükséges lenne, egyél normálisan.

2019. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jófej vagyok és kiszámoltam neked, ha már te nem vagy képes:


1 szelet magos kenyér: 139 kcal

5 szelet csirkemell sonka (nem írtad mennyit ettél, de ennél többet tuti nem ehettél) : 62 kcal

3 db halrudacska: 146 kcal

1 db mozartgolyó: 107 kcal

Ananász (300 grammot írtam be, nem tudom, hogy te ennél többet vagy kevesebbet ettél): 159 kcal


A zöldségeket nem számoltam, mert kitudja mennyit ettél belőlük, és amúgysincs túl nagy kalóriaértékük.


Ez összesen kérlek 612 kcal. Az ajánlott napi bevitelnek, aminél kevesebbet nem szabad bevinni (1200 kcal) fele...


29 fehérje, 81 ch, 21 zsír.


Vacsorázz, de ne szénhidrátot. Egy jó kis tojásrántottát, pirított csirkemellet, vagy bármit amiben van megfelelő arányban fehérje meg zsír, mert kb csak szénhidrátot ettél ma.

2019. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Fu, szerintem jelentkezz be gyomorgyűrű műtétre még ma, különben hamarosan az Élet 250kg felett c. műsorban látod magad viszont.
2019. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez, amit leírtál kb. reggelire elég. Kihagytad az ebédet, helló. Szóval most egyél egy késői ebédet, később meg vacsorát.
2019. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjatok már neki ilyeneket, mert elhiszi.
2019. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!