Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, és ma nagyon éhes...

Diétázom, és ma nagyon éhes vagyok, pedig rengeteget ettem :S Mit tegyek? Baj ha ma kicsit bűnözök? 30F

Figyelt kérdés

amit ettem MA:



Sütőben Sült csirkemell magában


1 balatonszelet


itthon 1 cerebona szelet. egy cerbona zabkását.


csináltam egy miso levest 25-30 grasmm tofu, tengeri alga 5 gramm és pár szem széles bio zöldbab.


csináltam shusi-t 30 gramm rizsből uborkával cukor helyett édeske ment bele és ecet meg só.


Megettem egy csomag pufirizst ami 350 kalória kb.


és rohadt éhes vagyok :S Ez normális? Szerinteetek gáz lenne ha ennék valami tésztafélét? Nem akarok meghízni, az se baj ha nem fogyok, de nem akarok hízni :S Muszáj lenne valamit enni, mert nem tudom miért, de a cukrom lent van és néha kihagy az agyam.



10 km-t legyalogltam am, egyszerre. lehet emiatt? ilyenkor vagyok nagyon éhes ha így mozgok sokat.....


nem akarok visszahízni tök jó hopgy már 31-es a nadrág méretem.... de szeretnék 70 kilóra lemenni.



30f


2018. nov. 18. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem normális...

Nekem ezek pont nem illenek bele a diétába. Csoki? Te is tudod, hogy ezek nem nyerők....

Teszta? Ne viccelj már...

2018. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne illene bele? Mindegy mit eszik, ha kalóriaminuszban van még így is.
2018. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
izé... a szénhidrát eléggé alacsony itt... a pufirizsben nincs sok a balatonszteletben is alig van és arra törekszem hogy sok fehérjét ( csirkemellet, halat) egyek.... de nem bírom szénhidrát nélkül....
2018. nov. 18. 22:51
 4/13 A kérdező kommentje:
A shu-si-ban is csak 30 gramm rizs volt, ami volt még benne az a nori, ami semmit nem hízlal és leginkább a norvég lazacfilé töltötte ki ( nem a füstölt, sima, bőr nélküli)
2018. nov. 18. 22:53
 5/13 anonim válasza:
52%
Ha le tudod foglalni magad kükönféle érdekes tevékenységekkel, amik elterelik a gondolataidat, akkor kevesebbszer fogod éhesnek érezni magad.
2018. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Kislány, ne hívd már bűnözésnek az evést, milyen butaság már ez. Ha éhes vagy, akkor egyél, egy rántotta zöldségekkel semmiféle fogyókúrát nem tesz tönkre, viszont laktat. Ó, és a szó, amit keresel, az “sushi” vagy magyarosan “szusi”.
2018. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
A legértelmesebb lenne, ha nem így tippelgetsz, hoyg "rengeteget" ettél - mert nem ettél rengeteget, ez uyganis még böven a koplalás kategória! -, hanem elkezdenéd a kalóriákat számolni és azt is figyelembe venni, hogy ha sportolsz, akkor több energiára van szükséged.
2018. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Rohadt keveset ettél és sokunknak nem is mind laktató ez, nálad nem tudhatom... Egyél rendesen, ember. Nem ilyen minisushi meg lightos leveske. 5 tojásból rántotta sok zöldséggel és sajttal, az már valami. Vagy néhány egész csirkecomb (jó, akkor egy, ha kisétkű vagy), nagy adag ízesített túró, fél kiló zabkása vagy amit szeretsz... Vagy legalább egy kisebb adag ezekből, de rendes étel.

Még egy tisztességes adag zöldséget sem ettél, tényleg, ott vannak a tartalmasabb zöldségételek is, hüvelyesek vagy tojásos, esetleg sajtos zöldségek... A sushinak legalább lenne fehérjedús része, de a mennyisége szánalmas (s minek édesíteni? na mindegy, az emberek furák).


A gyaloglás van, akit éhesít, engem ilyen kevés még nem szokott, de nem vagyunk egyformák.


Ha már leméred a grammokat, nem számoltad ki a makróidat? Mert így ránézésre csak azt látom, hogy igen kevés étel, de ez megbízhatatlan, ki kéne számolni, az informatívabb lenne.


De talán ne szénhidrátokkal edd tele magad, ha lehet, ez általában a legkevésbé laktató makrotápanyag, persze ha rájössz, hogy téged jól laktat valamely fajtája, akkor jó.


Nem gáz a tészta, miért lenne az? Fogyni mindennel lehet, súlyt tartani pláne, akár egy fél lábos tésztaétellel is, csak mozogd le. Hogy az életmódodba beleillik-e a milyen tészta, azt neked kell tudnod, de nem tűnik korlátozónak az étrended. Ha előnytelen számodra a tészta (mert nem laksz vele jól), de mégis KELL, mert megőrülsz nélküle, akkor valami jó kis cuccal raknám tele, lehetőleg fehérjedússal és inkább zsírossal, mint cukrossal... Sok múlik a mértéken. Ha pedig SOK tészta kell mert csak, de nem laktat, akkor legyen havi 1-2 ilyen napod, de máskor kerüld. Vagy mozogj többet, ha tudsz. 10 km gyaloglás időben sok, kalóriaigényben annyira nem.

2018. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Kell tartani egy csalónapot.Minden diéta megengedi, ekkor ehetsz némi nasikát is, persze nem dugig magad, csak néhány falatot. És itt tudod tervezni a diétádat,olvasd el alaposan (nekem sokat segített):

[link]

Sok sikert!

2018. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
28%
a pufirizs tele van szénhidráttal,azt honnan szedted hogy abban nincs sok? amúgy nem a mennyiséggel van a baj,hanem hogy kb semmi tápanyagot nem eszel,azért vagy éges..szemétből összeenni ennyit az sok,tény,mert nincs benne hasznos tápérték
2018. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!