Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Ettem 2szer 350 gramm vegan rakott krumplit

Ettem 100 gramm diakcsemeget

Es 300 gramm tofut


Szerintem nagyon sok :(


2018. nov. 7. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké... de mihez képest? Mi a neved? Hány éves vagy? Mit sportolsz és heti hányszor? Mennyivel etted túl a szokásos mennyiséget? Mennyi a szokásos mennyiséged? Mennyi kcal? Vagy valamilyen spec diétán vagy?
2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, nemedet akartam írni :DDD
2018. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már nagyon sok? Miért gondolod ezt? Hány éves vagy, milyen magas és hány kiló?
2018. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig nem lenne elég egy 6 évesnek se.
2018. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy viszonylag sok kaloria, de nagyon egeszseges, es szenvedesmentes!!! #govegan
2018. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így
2018. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak viccelek ha nem értetted volna, ez tényleg nagyon kevés
2018. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ma mit ettél az nem mérvadó.

Fontos, hogy általában mit eszel és mennyit mozogsz.

Hány éves vagy (akik még növésben vannak sokkal többet ehetnek)

Fontos, hogy csajszi vagy-e, vagy pasi (a pasik sokkal többet ehetnek)

Aztán ahogy írták, a magasság sem elhanyagolható.

Nem mindegy, hogy 150 cm, vagy 195 cm magas vagy. Gondolom itt nem kell írnom, hogy ez utóbbi paraméterrel többet ehetsz.

2018. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tűnik soknak, de én tudnék két olyan vegán rakott krumplit készíteni, hogy az egyik 2-3-szor annyi kalória lenne, mint a másikban... A tiedben azt sem tudom, mi van, sokféle vegán rakott krumpli létezik.

Úgyhogy nem tudjuk, mennyit ettél.

Nem tudjuk, mennyi a kalóriaigényed.

Nem tudunk semmit.


Ahogy írták, egyetlen nap mit se számít. De nem ettél sokat. Kivéve, ha a vegán rakott krumpliban sok zsír volt (amit elvárnék tőle, a simába is rengeteg kell).

Na jó, beírtam sima rakott krumplival, csak nem több a vegán se, de inkább jelentősen kevesebb... Ez csak 1800 kcal, ami lehet, hogy neked fogyáshoz sok, de amúgy teljesen jó, csak mozogni is kell mellé, legalábbis van, akinek kell. Kövéren még mozgás nélkül is több kalóriával fogytam s azért nálam lényegesen magasabb, izmosabb, hájasabb, gyorsabb anyagcseréjű emberek léteznek...


De valószínűleg sokkal lightosabb volt a krumplid. Bár ezt tényleg nem tudhatom.

2018. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok 165 cm es 55 kg

A rakott krumpliban krumpli volt gomba yoghurt es talan meg cukkini arra mar nem emlekszek edzeni heti 2 szer szoktam

2018. nov. 8. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!