Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsolsz az alábbi esetben?

Mit tanácsolsz az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Pár hét alatt leadtam kb 2,5 kg-t (tehát viszonylag lassan fogytam). Semmi extra fogyókúra, csupán kevesebb CH, napi 3 kajálás (6:30, 11:00, 16:00) plusz 18órakkor, vagy ezután zöldségek és/vagy gyümik. Így most 53kiló vagyok a 163centimhez, tehát elvileg ideális, mégis van egy kis pocakom, és a combokon és a fenekemen is van egy kis zsír, viszont a felsőtestem elég vékony, jól látszanak a bordáim :S

Itt 100x olvastam, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor nem lehetséges, hogy csak onnan fogyjak, ahol felesleg van? Ha diétázom, félek, hogy onnan is fogyok, ahonnan nem kéne...


2010. júl. 2. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sport... egy kis futás senkinek sem árt. ;P
2010. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel. olyan szép idő van, lehet biciklizni, futni, úszni, görkorizni. ezek a lábadnak jót tesznek, nagyon. meg fenékre jó még a lépcsőzés. tapasztalat
2010. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

hasonlóan az előzőkhöz: SPORT!

bicikli, úszás, görkori, ugrálókötelezés, strandröpi, ha nagyon elszánt vagy, RubintRéka! hajrá!;)

2010. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!