Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetek kövér, ha mindekö...

Hogy lehetek kövér, ha mindeközben meg maxon pörög az anyagcserém? Annyira elegem van már!

Figyelt kérdés
57 kiló vagyok a 155 centimhez, nemrég lefogytam 12 kilót, igyekszem legalább heti 3-4x sportolni, egészségesen étkezem (dominál a zöldség, gyümölcs, hal, csirke, sovány tejtermékek) minden, amit megeszem, szinte azonnal megy át rajtam, mégis baromira hízékony vagyok, és míg az első 10-12 kiló viszonylag könnyen lement rólam, most hónapok óta megállt a fogyás, pedig még ugyanennyit szeretnék. De kamaszkorom óta ezzel küzdök, hogy hiába gyors az emésztésem, könnyen hízom. Miért?
2019. márc. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az anyagcsere sebességének semmi köze ahhoz, hogy milyen hamar sz4rsz evés után. Lehetséges, hogy gyorsan sz4rsz, de lassú az anyagcseréd.
2019. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
57 kiló vagy és kövérnek nevezed magad? Valami nem stimmel...
2019. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel nagyon alacsony vagyok, ezért ha nem is kövérnek, de húsosnak érzem magam az 57 kilóval, és rosszul oszlik el (nagy has, hájas csípő, vastag combok). Sztem olyan 47, max 50 kilóval lennék csinos, formás. Meg, mint írtam is, elég könnyen hízom.
2019. márc. 13. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy kövér.
2019. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az iskolai biológia oktatás csődje...
2019. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem a mérleg mutatja meg az alakod.

Próbálj formásodni, izmosodni, nőni fog a súlyod, mert ugye az izom nehezebb, mint a zsír, mégis jobban fogsz kinézni.

2019. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!