Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülne így az alakváltozásom?

Sikerülne így az alakváltozásom?

Figyelt kérdés

170cm/66kg vagyok kb.(ja és persze 16/l) Nagyon zavar a csípőm és a hasam. Szóval arra jutottam,hogy sulikezdésig megszabadulok a hájtól.(már amennyitől megtudok)Tegnap megittam 3 liter ásványvizet,kocogtam is a kutyámmal:)

És ma eddig ezeket ettem. Reggeli: 1 szelet fehér kenyér + 1 virsli ,Tízórai:joghurt utána jött az ebéd,persze kisadagban,mert paprikáscsirke volt Uzsira meg most ettem gyümölcsöt és 18 elött még 1 joghurtot ennék.És minden nap járni fogok kocogni és van fitnesz dvd-m is..:) Ja meg semmi édességet,fagyit,kólát nem fogyasztok.És ezt nem csak mondom,mert most is van itthon,de rá sem nézek:D

Örülök,h ennyire kitartok,remélem ez nem csak az elején lesz,de ez hatásos lenne alakformálás szempontjából?:))


2010. júl. 3. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyire kitartassz,hogy már tenap óta nem ettél édességet? Jajj :-D

Egyébként csak így tovább.

Fehér kenyér helyett egyél inkább teljeskiörlésű, vagy rozskenyeret(nem rozsos,hanem rozs).Az egy virsli az mi,egy darab,egy zacskó,egy pár?

Ne a 18 órát nézd,hanem lefekvés előtt 3 órával egyél utoljára.

2010. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

őőő rozs kenyeret nem ehetek...allergia miatt..:/

1darab virslire gondoltam,nem 1 csomagra XD

2010. júl. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!