Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár kiló (10-15) felesleggel...

Pár kiló (10-15) felesleggel miért nem mennek strandra a nők?

Figyelt kérdés
Oké ez is túlsúly, de a strandon senkit nem érdekel, ki hogy néz ki.
2019. márc. 19. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En szegyenlem a testemet. A tulsulyomat azt a 10-15 kg-t. Nincs az az Isten, hogy engem igy kirangassanak strandolni. Majd ha lefogyok, es mar nem szegyenlem magam(mivel ez nem feltetlen a fogyastol fugg), talan megyek.

Ennek ellenere en sosem neztem le a hozzam hasonloakat. Sot, hulyesegnek tartom, ha valaki ennyin problemazik. Hiszen +10 kilo az nem a vilag vege!

De ezt magamra sajnos nem tudom 'qlkalmazni'.

2019. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amikor annyi plusz volt rajtam semmi pénzért nem mentem volna. Azért valljuk be nem igazán szép az ide oda lifegő háj, valakit irritál is, és meg is szólja a másikat. Ez elég gusztustalan, én sosem szóltam meg azt aki kövéren megy strandra! Ha őt nem zavarja engem miért? Most h lefogytam szívesen járok.
2019. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyenlik a sok tökéletes testű,beszólogatósok miatt. Nézd,én 172cm magas és 59kg vagyok,de nem megyek ki strandra,mert van narancsbőröm. Tavalyi nyarat is hosszúnadrágban kínlódtam végig,mert szégyenlem. 2 éve voltam strandon,a földközi tenger partján,kicsi shortban és bikinifelsőben. És kellemetlenül éreztem magam úgy is. Ez van :) Viszont irígylem azt,aki elfogadja magát és magasról tesz arra ki mit gondol :) Legalább felszabadultan él,élvezi az életet.
2019. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért mert ugyanúgy megszólják őket mint akinek 50 kiló súlyfeleslege van.
2019. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 40 kiló felesleg van rajtam. Megyek strandra. Bikiniben, mert sokkal kényelmesebb és mert a klasszikus fürdőruhában is pontosan látszik, hogy mennyire kövér az ember. Van amikor feszélyezve érzem magam, vannak beszólások, amiket elenged az ember a füle mellett, de meghallja. Viszont amikor csak 5-8 kiló felesleg volt rajtam, akkor nem igazán jártam strandra, meg óborzalom, ilyen testtel nem égetem magam és egyebek. Közben felnőttem.
2019. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem szeretem a strandot, drága, tömeg nyomor, a kaja szar és túl árazott, túl meleg van, vigyázni kell a cuccaimra el ne lopják, csúszdázni is utálok, bele pisilnek a vízbe, gombás fertőzést is elkaphatok, sok az igénytelen koszos ember... szóval ha kövér vagyok ha nem akkor sem megyek strandra
2019. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!