Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrend és edzés terv...

Milyen étrend és edzés terv kell ahhoz hogy valkinek ilyen teste legyen? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Tudom nekem kéne mégy egy kicsit fogynom kb 5kg-ot. 16 éves lány vagyok és nem tudom hogyan kéne bele kezdeni. Komoly az elhatározásom ez mellett. Légyszives segítsetek.


[link]



[link]


2019. márc. 20. 15:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Oo azt kifelejtettem hogy mennyi idő kell egy ilyen test "kialakításához"
2019. márc. 20. 15:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ az idő hogy milyen a mostani az alkatod
2019. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nem az kell, akármennyire is azt hiszed. Először is jól kell megválasztani a szülőket, másodsorban meg valahogy tényleg örökölni kell egy jó adag nárcizmust.
2019. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akinek 2 millió követője van, az ebből él, ezért simán van ideje napi 3-4 kb. egyórás edzésre. Emellett meg szinte bármit ehet.


Táncos csapatok wellness hétvégéin, ahol napi kb. 16 óra mozgással telik, bomba alkatú csajok is eszméletlen nagy adag kajákat bevágnak.

2019. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem körte alkatod van, akkor sehogy nem lesz pont ugyanilyen alakod. Ez a kicsi felső test, lapos has, hatalmas fenék és comb egy tipikus körte alkat.


A saját alkatodból hozd ki a legjobbat, es ne másokhoz hasonlóan akarj kinézni.

2019. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értek nagyon a testépítéshez, de szerintem ehhez súlyzós láb- és fenékedzés kell és ha vékonyak, nem túl izmosak a lábaid és a feneked, sok idő. Persze a többi testrészre is kell edzeni, kar, has, hát. Konditeremben valószínűleg tudnak segíteni. A kajára is oda kell figyelni, pl. megfelelő mennyiségű fehérjét bevinni, ha izmot akarsz építeni. Ha alapból nem vékony a derekad és szélesebb a csípőcsontod, azon nem nagyon tudsz változtatni, bár ha van rajtad felesleg, a derekad lehet vékonyabb.

Én is egyetértek azzal, hogy magadból hozd ki a legjobbat. Az edzéssel, megfelelő táplálkozás mellett nagyon csinos lehetsz, még ha nem is pont így fogysz kinézni. De ne ess túlzásba, tarts pihenőnapokat is, eleinte szerintem elég kétnaponta edzeni. És hogy mennyi idő kell, azt nehéz megmondani, nem látjuk, hogy nézel ki most, nem tudhatjuk, mennyire könnyen szedsz fel izmot.

2019. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"szélesebb a csípőcsontod" - úgy értettem, kevésbé széles, mint ennek a hölgynek.
2019. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ehhez kell megfelelő alkat is. Most hogy nézel ki?
2019. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném elérni hogy pontosan így nézzek ki.(bocsi én fogalmaztam rosszul) Hanem a saját testemhez képest ennyire feszes és formás alakot kihozni. Azt sajnos nem tudom pontosan hogy milyen az alakom de 164cm vagyok és 55.6kg.
2019. márc. 21. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Képet nem teszel fel? Kitakartat, hogy ne legyél felismerhető
2019. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!