Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek el...

Mennyi idő alatt érhetek el látványos erdeményt?

Figyelt kérdés
Most lesz a ballagásom (júniusban) és szeretnék egy kis látványos fogyást elérni. Tudom 4 hónap alatt nem fogok durva változást elérni, de azért egy kicsit remélem tudok. Milet ajánlotok egy fiatal lánynak? Mert nem szeretnék olyan magyon durván hogy pl csak salátán éljek és minden második nap elmenjek edzőteremben. Sőt, még edzőterembe se szeretnék elmenni, szóval valami itthoni edzés esetleg?

2019. febr. 10. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mekkora súlyról mennyi a cél, de ennyi idő alatt bőven érhetsz el eredményt. Nem kell salátán élni.

Cukros, fehérlisztes, zsíros, olajos dolgokat ne egyél, cukros üdítőt ne igyál, már ezzel sokat tettél étkezés terén. De mellé ha figyelsz a kalóriára, szénhidrátra, az sem utolsó.

Edzőterembe én se járok (nem azért, mert nem akarok mondjuk), helyette itthon edzek, netről töltöttem le gyakorlatsorokat, azokat csinálom.

2019. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalóriabázison ha beirod hogy mi az a test súly célod és hogy jelenleg hány kg vagy, megmutatja hogy mennyi legyen a napi keret kalóriád, és hogy kb. mikorra éred el a célt. Írd be mindig mit eszel és mennyit.
2019. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát igazából 74kg vagyok és szerencsére nem vagyok olyan alacsony szóval nem olyan súlyos a kinézetem. De azért szeretnék változást elérni.
2019. febr. 12. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod az edzőteremmel?
2019. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Általában erre az indokok:

-Nincs rá keret

-Önbizalomhiányos, nem mer mások előtt edzeni, fél, hogy kinézik

2019. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha úgy tűnt hogy én ellenzem az edzőtermet, mert visszaolvasva elég bunkón fogalmaztam meg. Nincs vele semmi bajom, csak én most még nem érzem úgy, hogy odamerek menni és mindenki előtt csinálni a gyakorlatokat. Főleg, hogy egy olyan helyen élek ahol mindenki ismer mindenkit és úgy végképp kellemetlenül érezném magam. Majd pár év múlva lehet hogy elmegyek, de most még nem érzem úgy.
2019. febr. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!