Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni abban...

ChildOfGod kérdése:

Valaki tud segíteni abban hogyan fogyjak nagycsalád mellett? 16/L

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi túlsúlyod van, de ilyen tizensok plusz kilóval nem ajánlatos futni. Az se normális aki ajánlgatja, mert az ízületeid akár tönkre is mehetnek, ha ennyi plusz súllyal kezdesz neki és túlterheled. Kezdj el otthon tornázni, járj el tempósan sétálni, ha eddig semmit nem mozogtál, ezek fejlesztik az állóképességed. Később beiktathatsz intervall edzéseket, futást, kerékpárt, erősítő edzéseket is. Kerüld a cukros, szénhidrátdús éleleket és menni fog.
2019. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Úgy 15 kilót kéne leadnom h teltnek mondhassam magam.

Tornázni pedig már elkezdtem itthon egy alkalmazás segítségével. És többet is sétálok.

A kevesebb szénhidrát...na az jelenthet buktatót. Anyukám és én is nagyon szeretünk sütni és egyszerűen nem tudom megtagadni magamtól a péksütiket se ha nagy ritkán hozzá jutok. De igyekszem tényleg kevesebbet enni mint eddig.

2019. márc. 23. 22:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Ebből se lesz semmi.Nem igyekezni kell,hanem beszélni endokrinológus orvossal,dietetikussal,aki elmondja,hogy mi a jó és mi nem. Cukrot,fehér lisztet,péksütit meg ilyen lókukikat el kell felejteni. Nem elég a 15 kiló fogyáshoz,hogy 3 kocka sütemény helyett csak kettőt eszel.
2019. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!