Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás tapasz?

Badzsikaa kérdése:

Fogyókúrás tapasz?

Figyelt kérdés
Internetes oldalakon láttam ilyen fogyókúrás tapaszt. Amit hasra combra kell tapasztani. Nem azt kérdezem, hogy lefogyott-e már tőle valaki. Hanem, hogy ha használta, annak segitett e valamit a fogyókúrába? Értem ez alatt az éhségérzet csökkenést, vagy hozzá járult e valamilyen szinten a fogyókúrához?

2019. márc. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Placebo lehet legjobb esetben is, de inkább parasztvakítás.
2019. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm rendelt a neten fogyaszto cipő talpbetétet.😂

Na ez is hasonlo kategoria lehet.

2019. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat nem segíthet. Egyik családtagom érdeklődését is felkeltette egy bizonyos márkájú fogyókúrás tapasz, (youtube-on látott valami nagyon jól hangzó reklámot), ennek kapcsán utánaolvastam én is, de inkább szélhámosságot leleplező írásokat találtam, mint pozitív véleményeket.

Nem tartom kizártnak, hogy egy icipicit segíthet (mint akármi más, például a citromos víz, masszázs stb), de annyit nem, hogy megérje reményeket fűzni hozzá, illetve pénzt költeni rá.

Viszont ez ne szegje kedved a fogyókúrával kapcsolatban! :) Annyi féle módszer van rá, biztos megtalálod a hozzád illőt, csak kitartás és pozitív szemlélet kell. Sok sikert!

2019. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatásos, de csak ha a szádra ragasztod.
2019. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az éhségérzetet csökkenti. Plusz napi 4-4,5 liter vizet ittam,állanfóan szomjas voltam tőle. Kalóriadeficittel dietázok,mellette eddzek. Megrekedt a fogyás. 6 napig tapasztgattam magamra ezeket,azalatt 1kg minuszom lett. Hogy ennek köszönhető-e,nem tudom.(utolsó 4 kg lekínlódása a cél) Az tény,hogy nem sóvárogtam édesség után. Viszont a 30 napot nem bírtam végig tapasztgatni,mert a tapasz alatt bevörösödött a bőröm,nagyon viszkedett,olyan lett mintha égési sérülésem lenne. Slim patch-et használtam.
2019. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, akkor van kifejezetten erre a problémára tapasz.
2023. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!