Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurás edzés vált...

Milyen fogyokurás edzés vált be nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az a problémám hogy az utóbbi időben ki csúszott a kezemből az irányitás és sikerült 20kilot felszednem, na de észbe kaptam és vissza akarom szerezni régi önmagam..1 hónapja neki áltam diétázni, és most szeretnék el kezdeni mellette edzeni, tudnátok ajánlani valami jó izzasztós edzést ami youtubon is fent van?

(Mert keresgéltem de annyit adott ki hogy bőség zavaromba nem tudtam hogy melyik legyen- dugyhogy érdekelne egy kis tapasztalat is)

Előre is köszönöm a segítséget!

22/L és 167/83kg



2019. jan. 11. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás, ugrókötél puhán, hogy ne menjen szét a térded, Réka, Alexandra, mittomén, bármilyen ugrabugra.
2019. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello! Ezt a tippet én is itt kaptam .

És nekem bejön vagyis van izonlazam tőle,elfaradok és eléggé izzadok .

Szóval youtube-on vannak fenn egy WILLGO nevű csatorna ,ahol van fenn edző videó (hasra ,hátra,kárra ,combra ,fenekre és még másra is (

Én a combosat csinálom ,nemrég kezdtem és a kb.8perces videót 4szer vissza kell tekerni és megcsinálni és ezt kb.heti 4-szer .

A hát izmosat is kipróbáltam és hátizomlázam lett ,ami eddig még nem volt .

A karosszéria nem tudtam végig csinálni egyszer se :( ,de majd még javul és a fenekes,na az nagyon fárasztó .

A hasasat majd holnap kipróbálom ,de a hasam nak annyira nincs gondja...

Remélem segítettem :)


16/L

2019. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Karra*(kárra helyett)

Karosat*(karosszéria helyett)

2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!