Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti szoktatok különböző napokat...

Ti szoktatok különböző napokat tartani?

Figyelt kérdés

Nem a csalónapra gondolok😊

Mondjuk, heti egy nap csak folyadék, vagy csak gyümölcs stb.

Nem a divatos csodadiétákra gondolok, hanem egyéni elhatározásra.

Milyen nap, mikor, miért?


2019. márc. 24. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hetente háromszor húsmentes napot, hetente egyszer halas napot tartok. A húsmentes és a halnap értelemszerűen nem esik egybe. A halas napon ebédre halat eszek, a többi étkezés húsmentes.
2019. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden nap különböző napot tartok.
2019. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, semmi értelmét nem látom ezeknek.
2019. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, eszembe sem jutott hogy igényem lenne ilyenre.
2019. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vasár-napot tartok. Tarts velem!
2019. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szombaton szénhidràt " napom" van. Ez annyit jelent, hogy akkor engedélyezek magamnak vagy tésztàs, vagy krumplis ebédet húshoz.

Vasàrnap pedig salàta nap van Ekkor vagy kesudiós uborkasalàtàt, vagy szezàmmagos paradicsomsalàtàt, vagy tökmagos vegyes salàta( ubi, paradicsom, vöröshagyma, jégsalàta) a köret a húshoz ebédnél. A többi napon pàrolt vagy sült zöldséget eszem húshoz ebédre.

Heti egyszer tartok desszertnapot is. Ilyenkor ( péntek este ) vacsi utàn kókuszos fahéjas yoghurtot szoktam enni édesítővel.

Nem teljes napokra vonatkoznak, de ezek fix napok az étrendemben amik állandóak.

2019. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!