Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ehetek ha fogyni akarok?

Miket ehetek ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem hogy általában Natúr csirkemellet fogok enni zöldségekkel de nem nagyon tudom még hogy mit tegyek vagyis tehetek az étrendembe. Iskolába 2 graham kiflit szoktam vinni vajjal vékonyan megkenve amibe sonkát szoktam tenni. Inni csak a tiszta vizet szoktam. És még arra lennék kíváncsi hogy gyorsan elkészíthető gyümölcsös zabkását ehetek e? Ha valaki tudna ajánlani még pár ételt amit ehetek ha fogyni szeretnék megköszöném.

2019. márc. 28. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Natúr joghurt, gyümölcs (csak délelőtt amikor még biztos, hogy a nap folyamán lemozgod), zabpehely, túró, cottage cheese, alacsony szénhidráttartalmú zöldségek (keress rá a neten) rízs mértékkel, teljes kiörlésű pékáru, csirke, pulykahús, halak,
2019. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és amúgy ha betartom az étrendem, hogy dél előtt, után és este 6kor eszek de nem járok futni stb. csak iskola után kint vagyok barátokkal városban és sétálgatunk kb 3tól 6-7ig akkor is lehetséges a fogyás? Mert mondjuk régen így fogytam.
2019. márc. 28. 21:16
 3/6 Whitewolf19 válasza:
61%
Te nem akarsz igazán fogyni, meg semmi alázat nincs benned.. csak a könnyebb utakat keresed , hogy ne kelljen mozogni rendesen véletlenül sem.. ez bűn, méghozzá a lustaság és gyengeség..
2019. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Gyümölcsbe mi van cukoor

Év elején egészségügyi felmérés volt az egyik osztálytársam 58 kg lett elkezdett 'fogyozni'

Reggelire mandarint almát joghurtot hozott nuzlivel


Ebéd csak csirke és zöldség volt

Most 63 kg

2019. márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Növeld a fehérjetartalmú kajákat és csökkentsd a szénhidrátot. Igyál sok vizet és sportolj.
2019. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tojást azt ne felejts ki az étrendedből.

Nekem például elég sokat segített az, hogy magamnak egy alkalmazás segítségével mindig számoltam mennyi kalóriát viszek be magamnak.

Ha fogyni szeretnél, a csirkemell jó. De csak ebéd körül meg olyan tájékban mikor még lemozgod.


Én például, alap nem eszek édességet, semmi cukrot, chipset. De még a pékárukat se eszem meg mostanában, mert volt olyan időszak mikor csak azt ettem..es nem épp fogytam ha érted. Ha fogyni akarsz ezekről arra a bizonyos időre még fogyni szeretnél le kellene mondanod. Persze ahogy akarod


Én általában még uborkát szoktam enni tojással, meg rizst. Meg odafigyelek tényleg mennyi dolgot viszek be. Sok vizet kell inni, vagy sima, vagy ásványvíz. A zöld tea nálam szintén segített ( cukor nélkül ), és nem is tartalmaz sok kalóriát:D

Reggelire ha teheted, reggelizz meg. De előtte igyál meg egy pohár vizet, hidd el sokat segít. ( Napközben is igyál sokat! )


Emellett edzeni viszont sajnos vagy nem sajnos kell. Úgyhogy, ha tényleg IGAZÁN FOGYNI AKARSZ szoktad magad az edzés gondolathoz. Az interneten, főként Youtubeon is rengeteg kis edzős videók vannak. Én is úgy kezdtem, most meg már magamnak állítottam össze edzés tervet. Amivel persze kalóriát tudsz égetni, emellett fogysz és izmosodsz :D

Azért ez igen csak jó dolog.

( + Az app amit használok beállítható arra az időre míg edzek, és számolja hány kalóriát " égettem el". )


[ Hozzá tenném még ]

Ne keresd a kifogást az edzés ellen, hisz az edzés csak megkönnyíti a fogyást. Én is sokáig az edzés ellen voltam, és a könnyebb utat akartam keresni hogy ne kelljen edzeni. És úgy fogynak le, megsúgom. Épp az ellenkezőjét értem el vele, nem fogytam, híztam.

Ha tényleg elszánod magad a fogyásra – vagy épp diétára – akkor muszáj az edzés. A többi pedig csak kifogás, hogy nincs időm stb. Csak állj neki, hidd el ez egy jó kis rendszert visz az életedbe:D aztán mégsem fogsz olyan rossz szájízzel gondolni erre hisz meglesz az eredménye. Amire büszke leszel:D és ez azért elég nagy motiváció a folytatáshoz:D


Ha szeretnél még pár dolgot tudni, nyugodtan írj üzenetben. ^^ Jelenleg én is diétázom, mellette edzem meg ilyenek:D


17/Lány

2019. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!