Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, h hüülye kérdés, de...

Lehet, h hüülye kérdés, de napi 1 deci tej akadályozhatja a fogyásomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapja életmódot vàltottam, ami napi ötszöri kisebb étkezést jelent: sok zöldség, lassabb felszívódású szénhidrátok, tojás, hús, hal, kevés gyümölcs, némi mandula és dió, gyógyteák, ásványvíz. És napi 1 tejeskávé 1 deci tejjel cukor nélkül. 20-25 kg a feleslegem, de nem nagyon akár lefelé mozdulni a mérleg. Nem azt várom h két alatt karcsú leszek, de jó lenne egy kis sikerélmény... a tej lehet az oka? Mert nem csalok, nem nassolok, igaz egyenlőre csak nagyokat sétálok mozgás gyanánt, illetve loholok a Borderem után, de csak számít az is vmit... 1300-1400 cal között eszem,167 cm vagyok, 85 kg, 31 éves nő. Nagyon el vagyok keseredve, ezért jutott eszembe már a tej is mint akadályozó tényező... Adjatok vmi tanácsot ha lehet. Köszönöm!
2019. márc. 30. 20:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem, már rég nem szedem a tejapasztót. Nem mértem magam csak mérleggel, 84 és 86 kg között mozog a súlyom, reggel vagyok kevesebb este több. Nem érzem h picit is bővebbek lennének a ruháim... és hangsúlyozom, tényleg nem csalok az étkezéssel! Azért megpróbálkozom a tej elhagyásával, de szerintem befizetek egy labordiagnosztikára..
2019. márc. 31. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!