Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akadályozhatja a fogyásom?

Akadályozhatja a fogyásom?

Figyelt kérdés
Áprilisban kezdtem el életmódot váltani, edzés kaja satöbbi, június elejéig csináltam le is ment egy tízes, aztán már nem volt időm edzeni, meg kellett húzni a tanulást viszont két hete újra elkezdtem edzeni. Na most két háromnaponta(elég gyakran) megyek buliba, vagy haverokhoz inni. Na most nemtudom hogy a sok alkoholnak van-e valami kihatása a fogyásra vagy edzésre, tehát hízlal például.Normálisan eszek, ettől függetlenül, meg heto 5 edzés.

2018. júl. 12. 14:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Az életkorom nemtudom számít-e de 17F.
2018. júl. 12. 15:00
 2/8 A kérdező kommentje:
És eskü komolyan kérdezem, mert nem akarok fölöslegesen normálisan étkezni és keményen edzeni ha közben ez akadályoz.
2018. júl. 12. 15:03
 3/8 anonim válasza:

Igen van, ha kalóriatöbbletbe kerülsz ezzel. Márpedig az alkoholos italokkal észrevétlenül lehet bevinni a plussz kalóriákat.

Tehát a fogyát nem biztos hogy leállítja, ha deficitben maradsz de lelassítja az 100%.

2018. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sör rövid italokban annyi kalória lenne? Nem eszek annyira sokat tehát kétlem kalória többletbe kerülnék.
2018. júl. 12. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Kalóriaegyenleg kérdése a fogyás, itt is ezt tudom mondani. Számít, hogy rád hogyan hat az alkohol, mert van, akit éhessé tesz, én pedig régen amikor ittam, nem ettem, az alkohol pedig meglepően kevés kalóriát ad nekem, mert pici is elég.

A sűrű alkoholizálás nem jó, a testnek fel kell dolgoznia a sejtmérget s addig bizonyos dolgokat nem csinál, persze a fogyást deficitben nem tudja megakadályozni...


Ha tényleg sok alkoholt iszol pluszban, a sok plusz kalória nyilván lassítja vagy megakadályozza a fogyást.

2018. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mennyi kalória van bennük. A sörön megint meglepődtem, persze szinte csak víz... Azért van, akinem 1 decit iszik belőle, mint én, hanem 1500 kcalt simán összehoz csak sörből. Nem tudom, te mennyit iszol, de ha csak 500 kcalt viszel be italban (az igazán nem egy nagyon italozós este), az is lassít.
2018. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sörben van pont a legtöbb kalória, nézz csak utána.
2018. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egy sört iszol akkor nem lesz semmi, lemozgod, de többet ne nagyon igyál
2018. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!