Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha teljesen egészséges eszem,...

Ha teljesen egészséges eszem, akkor belefér hogy heti kétszer-háromszor megigyak fél deci tejet a kávémhoz? Vagy a tej nagyon rémes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Változó. Van aki bírja, és így is fogy.


Döntsd el, mivel ilyen szinten minden ember más és más, ezt csak te tapasztalhatod ki. Mindenesetre, ha nem akarsz nagy kalóriadeficitet tartani, akkor lehet nem kellene az a tejfehérje.

2013. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A napi fél dl tejtöl egész biztos nem fogsz elhízni!!!


Én már 50-néhány éve iszom napi 2-3 dl tejet, és "ennek ellenére" nem vagyok elhízott ( majdnem 40 éve tartom a súlyomat - 48 kg-ot), és más bajom sincs töle.

2013. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha egyébként nem iszol tejet, nem fogyasztasz tejterméket, akkor IGEN.
2013. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tej olyan 3.5%-os körül lehet, sűrűségre nagyjából olyan, mint a víz, szóval 1kg/L. Fél decidben talán ha 2g tejzsír van. Ezen kívül van benne tejcukor meg fehérje. Ha ezeket bírja az emésztésed, akkor semmi bajod nem lesz tőle. Inkább a tejszínnel, sajttal, vajjal/margarinnal/zsírral, ilyesmikkel van a gond, ettől függetlenül sajtot én továbbra is eszem, ha már édességet nem, mert valamiről én sem mondok le.
2015. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!