Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leggyorsabb és leglátványosabb...

Leggyorsabb és leglátványosabb fogyókúra?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy gyorsan szeretnék sokat fogyni. Gondoltam rá hogy egy nap baromi keveset eszek, ezt csinalnam egy ideig es utana novelnem a kaloriakat napi 100-200zal amig ahhoz nem erek hogy sulyttartsak. Rovid ido alatt kell lefogynom sokat, ti mit tanacsoltok?

2019. ápr. 6. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene ilyen gyorsan fogynod?
2019. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert vekony voltam, es hirtelen sok kilo feljott.. egyszeruen tukorbe se birok nezni..
2019. ápr. 6. 20:43
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem egészßéges de a kérdésedre válaszolva...

A koplalás..

Csak vizet ittam két napig

Harmadik nap egy tányer étel.

Sok mozgás.


De ne csinald mert rosszul leszel.

E

2019. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Vagy egy egészsegesebb modszer,

Keverj be egy csomó salatat, bele fott hús, tojás és csak ezt edd.

Fejbe döntsd el hoyg vékony vagy.

2019. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Amputáció elég látványos és nagy súlytól lehet megszabadulni.


Hülye kérdésre hülye válasz.

2019. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Zsírból nemigen lehet gyorsan sokat fogyni, max ha 200 kilóról indulsz, az elején sokat csökkenhet a súlyod de annak legnagyobb része víz, meg izom is. A testsúlyod csökkenhet, de de többnyire nem zsír fog lemenni ha éheztezed magad.

A koplalàs a legrosszabb amit magaddal tehetsz, belassul az anyagcseréd és amint a tested tàplàlékhoz jut, el fogja raktàrozni.

Sajnos a testzsír leadàsàhoz több hónap/ év kell, a felesleg mennyiségétől függően.

De úgy teszed tönkre a szervezeted ahogy csak akarod.

Èn amúgy egyszer kibírtam, hogy nem ettem 8 napig semmit. Egy dekàt se fogytam. Utàna viszont még csak nem is zabàltam, mégis több kilót híztam.

2019. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csodák nincsenek, zsírból lefogyni nem tudsz rövid idő alatt. Ha nekiállsz koplalni akkor minden le fog menni, izom is, aztán ha elkezdesz enni akkor a kiéhezett szervezeted raktározó üzemmódba kapcsol és még többet szedsz vissza.


Ezt a békát le kell nyelni, amit felszedtél azt melóval kell leadni, hónapok alatt. Azt írod hogy gyorsan feljött valamennyi, nem tudom mennyiről van szó de azért felfelé sem két nap alatt meg több kiló pluszsúly.


Ha koplasz, leadod az izmaid utána meg felszedsz megint pár kilót rosszabbul fogsz kinézni mint most.

2019. ápr. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha képes vagy főt tojáson, olajmentes halon és sovány húsokon, felvágottakon és zsírmentes sajton élni pár napig akkor van rá esély, hogy 1 hét alatt akár több kilót is ledobsz, de nem túl egészséges szerintem ha több hétig csinálod. Ihatsz fehérje turmixot ami eltelít ehetsz étvágycsökkentő tablettát, de egy enyhébb diétával kevésbé lesz kínkeserves.
2019. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Minimalizald a cukor es a szenhidrat bevitelt. Tudom, hogy titokban tomod az edessegeket, peksutemenyeket.
2019. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen, jelenleg 162cm es 57kilo vagyok. rengeteget edzek, izmos vagyok. szoval az az egy nyugtat hogy azert nem minden plusz kilo zsir. de akkor is, ez suly sok. valtoztatnom kell.
2019. ápr. 7. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!