Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogy tudok tőle...

Miért van ez? Hogy tudok tőle megszabadulni?

Figyelt kérdés
Elég régóta szenvedek nagy sulyfelesleggel, es a testem es a szivem is a fogyokura mellett szól de az agyam valahogy nem akar erre rá állni. És bármit elkezdtem feladtam. Mit tudok ez ellen csinálni? Csak normális válaszokat. Köszi

2019. ápr. 9. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2019. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért adtad fel, mert nem volt tartható a módszer, mert szenvedtél mellette.

Nem fogyókúra, hanem életmódváltás. Ameddig fogyókúraként fogod fel, amit x ideig csinálsz csak, addig fel fogod adni. Ha viszont életmódot alakítasz ki, azzal elélhetsz életed végéig. Ezért nincs értelme annak , hogy sanyargatva, koplalva, keveset kajálva próbáljon fogyni az ember, mert hosszútávon úgyse tartható, a kilók pedig visszajönnek. Sok esetben kamatostól.

2019. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magad elől nem futhatsz el. Ha nem tudod megvaltoztatni az eleted akkor az egeszseged fogja bánni.marpedig az eleted nem csak a tied hanem a csaladode is. Ha van 1 2 gyereked akkor az o eletukkel is szorakozol.
2019. ápr. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pszichologuson nem gondolkodtam még. Dehat ő mit tudna velem csinálni?
2019. ápr. 10. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmi érdemlegeset. A fogyás-életmódváltoztatás egy olyan dolog amit neked magadnak kell akarni.

Fejben kell eldönteni. Anélkül nem megy. Sok ember ilyenkor elkezdi éheztetni magát és koplal. Azzal pláne nem lehet hosszútávon tartható eredményeket elérni. Ezen buktam el már az elején én is nagyon sokszor, de persze amikor rájössz, hogy a fogyás kulcsa nem az éhezés, és hogy nem szabad pár hét alatt 10 kilós eredményeket várni, akkor lesz nyert ügyed.:) A hozzáállás is rengeteget számít, és hogy tenni akarj a túlsúlyod ellen.

2019. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komikat és hogy ellattatok tanáccsal. :) igyekszem változtatni ezen.
2019. ápr. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!